Vrátenie tovaru

K vráteniu tovaru je potrebné zaslať kópiu faktúry spolu s formulárom na odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete TU. 

Ak nemáte k dispozícii tlačiareň, môžete k zásielke pripojiť aj vlastnoručne napísaný formulár vo formáte A4, v ktorom uvediete:

  • - číslo objednávky, kontaktné údaje a telefónne číslo
  • - model, veľkosť a farbu tovaru, ktorý vraciate
  • - Vaše číslo účtu (v prípade vrátenia tovaru)

Poprosíme Vás neprelepovať tovar a jeho priesvitný obal lepiacou páskou! (Priesvitným obalom nie je prepravný obal s logom.).
Tovar zabaľte tak, aby bol dostatočne chránený pred poškodením pri preprave. Náklady na prepravu si hradí zákazník sám.

Zásielky k nám môžete zaslať dvoma spôsobmi:

1. Reklamačný asistent Packety

 
Zabezpečíme vybavenie prepravy Vašej zásielky. Stačí, ak riadne zabalený balík odovzdáte vo výdajnom mieste Packety spolu s ID kódom, ktorý ste obdržali v emaile o expedovaní objednávky a uvediete číslo objednávky. Táto služba je spoplatnená sumou 1,90€, ktorá Vám bude dodatočne zaúčtovaná.

2. Zaslanie tovaru Poštou

Zásielku zabalenú podľa vyššie uvedených pokynov nám môžete zaslať aj poštou. Odporúčame zaslať balíky doporučene bez dobierky na našu adresu:

Modovo,

BM Marketing s.r.o.

Logistický park,

090 03 Vagrinec

 

UPOZORNENIE! Zásielky zaslané na adresu: BM Marketing s.r.o. 8. mája 493/13 089 01 Svidník nebudú prevzaté a vrátia sa odosielateľovi!

Finančné prostriedky za tovar Vám budú vrátené prevodom na Váš bankový účet v lehote do 14 kalendárnych dní odo dňa spracovania Vašej požiadavky.

V prípade, že kupujúci odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar so zníženou hodnotou, ktorý je používaný, poškodený alebo neúplný, uhradí kupujúci predávajúcemu náklady, ktoré vznikli v súvislosti s opravou tovaru a jeho uvedením do pôvodného stavu.

POZOR balíky zaslané na dobierku nepreberáme! 

Pokiaľ si ponecháte tovar, ktorého hodnota nepresahuje sumu 75€, budú Vám dodatočne zaúčtované poštovné náklady vo výške 3,50€/2,50€ v závislosti od spôsobu dopravy.