K vráteniu tovaru je potrebné zaslať kópiu faktúry spolu s formulárom na odstúpenie od zmluvy, ktorý nájdete TU. 

Ak nemáte k dispozícii tlačiareň, môžete k zásielke pripojiť aj vlastnoručne napísaný formulár vo formáte A4, v ktorom uvediete:

  • - číslo objednávky, kontaktné údaje a telefónne číslo
  • - model, veľkosť a farbu tovaru, ktorý vraciate
  • - Vaše číslo účtu (v prípade vrátenia tovaru)

Poprosíme Vás neprelepovať tovar a jeho priesvitný obal lepiacou páskou! (Priesvitným obalom nie je prepravný obal s logom.).
Tovar zabaľte tak, aby bol dostatočne chránený pred poškodením pri preprave. Náklady na prepravu si hradí zákazník sám.

Zásielky k nám môžete zaslať dvoma spôsobmi:

1. Reklamačný asistent zásielkovne

V prípade záujmu o využitie tejto možnosti nás o tom, prosím, informujte e-mailom. Zabezpečíme vybavenie prepravy Vašej zásielky a následne obdržíte e-mail, ktorého súčasťou bude ID kód. Stačí, ak riadne zabalený balík odovzdáte spolu s obdržaným kódom a uvediete číslo objednávky. Táto služba je spoplatnená sumou 1,90€, ktorá Vám bude dodatočne zaúčtovaná.

2. Zaslanie tovaru poštou

Zásielku zabalenú podľa vyššie uvedených pokynov nám môžete zaslať aj poštou. Odporúčame zaslať balíky doporučene bez dobierky na našu adresu:

Modovo,

Hydrolane s.r.o.,

Logistický park,

090 03 Vagrinec

 

UPOZORNENIE! Zásielky zaslané na adresu: Hydrolane s.r.o., Trhová 54, 841 01 Bratislava nebudú prevzaté a vrátia sa odosielateľovi!

Finančné prostriedky za tovar Vám budú vrátené prevodom na Váš bankový účet v lehote do 14 kalendárnych dní odo dňa spracovania Vašej požiadavky.

V prípade, že kupujúci odstúpi od zmluvy a doručí predávajúcemu tovar so zníženou hodnotou, ktorý je používaný, poškodený alebo neúplný, uhradí kupujúci predávajúcemu náklady, ktoré vznikli v súvislosti s opravou tovaru a jeho uvedením do pôvodného stavu.

POZOR balíky zaslané na dobierku nepreberáme! 

Pokiaľ si ponecháte tovar, ktorého hodnota nepresahuje sumu 75€, budú Vám dodatočne zaúčtované poštovné náklady vo výške 3,50€/2,50€ v závislosti od spôsobu dopravy.