Zimné bundy, ktoré sú momentálne IN a vy ich musíte mať

Zimné bundy sú kúskom, ktorý podlieha módnym trendom rovnako ako ostatné časti nášho oblečenia. Hoci sa vám môže zdať, že na zimných bundách nie je veľmi čo meniť, nie je to tak. Návrhári prichádzajú každý rok s novými strihmi, dĺžkami, goliermi a farbami. Aké zimné bundy sú momentálne IN?


Zimné bundy s farebnou kožušinou

Tento rok ste určite zaznamenali, že sa to farbami na ulici len tak hemží. Obzvlášť farebné kožušiny sú IN. Farbou tohtoročnej zimy je prekvapivo ružová, preto by ste mali porozmýšľať nad zimnou bundou s kožušinou v tejto farbe. V ideálnou prípade zvoľte parku v khaki farbe s ružovou kožušinou a ružovými doplnkami.

 

Bundy s vrstvenou výplňou

Istý čas boli moderné slim-fit bundy, ktoré dokonale kopírovali dámske krivky a nosili sa ešte aj previazané opaskom. Nemali mohutnú výplň, aby zbytočne nepridávali na objeme. Tento rok však platí, že čím masívnejšia výplň a mohutnejšia bunda, tým modernejší a extravagantnejší vzhľad. Nebojte sa tejto bundy na bežný deň Čím väčší štýlový a materiálový kontrast medzi bundou a oblečením bude, tým modernejšie bude váš outfit pôsobiť. Nebojte sa zapracovať aj farby a hrubú zimnú bundu s masívnou výplňou si zadovážte vo farebnom prevedení.

 

Farebné zimné bundy

Ako sme už načrtli vyššie, veľmi IN sú aj farebné zimné bundy. Žltá, červená, zelená zimná bunda - tento rok máte v rámci farieb úplne voľnú ruku. Tmavé zimné bundy v čiernej a modrej farbe sú už pasé, nech žijú farby! Farebná zimná bunda vás nielen odlíši, ale aj osvieži váš outfit, zrazu aj váš bežný deň bude niečo pozitívnejší. K športovej zimnej bunde nemusíte voliť iba športové oblečenie. Pokojne ich skombinujte so semišovými čižmičkami alebo lakovanými ihličkami. Pre fanúšičky športovej módy sú ideálnou voľbou k tejto bunde masívne tenisky známych značiek, ktoré sú momentálne veľmi trendy.