Zasmejte sa, aké rifle boli hitom pred pár rokmi?

Nohavice sú súčasťou našich šatníkov už veľmi dlho. Pôvodne boli ,,výsadou” jedine mužov. Žena by v nich pre spoločnosť pôsobila smiešne. Do módy sa dostali v 20. storočí a priekopníčkou v ženských nohaviciach sa stala Coco Chanel. Avšak ich farba, materiál a predovšetkým strihy podliehajú neúprosnému módnemu diktátu. Aké typy nohavíc sú už out a ktoré sú IN?

 

Tieto nohavice, prosím, už nenoste

Tieto nohavice si užili jednu sezónu svojej slávy. Ťažko ich popísať, aby ste si ich nezamenili s iným modelom, ale pokúsime sa o to. Tieto nohavice sú obtiahnuté, majú vysoký pás a veľké zadné vrecká. Väčšinou sú tmavej farby. Svoju slávu si neužili dlho, keďže deformujú postavu a nezachránite to ani vysokými opätkami. Bohužiaľ, niektoré ženy ich stále nosia v kombinácií s neforemným svetrom a členkovými kozačkami.

Legínové rifle sa pokúšali upútať našu pozornosť niekoľko sezón. Svojho času ste ich mohli vidieť na každom mladom dievčati v kombinácií s vysokými opätkami. V dnešnej dobe sú však out a do módy prišli iné typy džínsov.

Čo je IN?

Vzorované nohavice sú trendy vždy v teplých mesiacoch. Len čo sa vonku trochu oteplí, môžete ich vytiahnuť zo šatníka alebo si radšej zaobstarať novinku sezóny.

Tieto rifle musí mať v šatníku každá z vás. Trojštvrťové rifle s vyšším pásom sú už v dnešnej dobe klasika. Nosia sa crop topmi, blúzkami, sakami, lodičkami a aj teniskami. Veľa žien na ne nemá odvahu. Preto ešte nie sú opozerané a svojmu okoliu týmto typom nohavíc vyrazíte dych.

 

Boyfriend džíny, ktoré pôsobia ako by ste ich ukradli zo šatníka vášho partnera. Najlepšie na týchto nohaviciach je, že ich môžete nosiť naozaj na akýkoľvek štýl. Ale musíme podotknúť, že sú vhodnejšie skôr na neformálne udalosti, pretože pôsobia trochu neforemne. Ale to tak má byť.