Toto sú budúce HOT trendy 2019

Návrhári vždy predstavujú nadchádzajúce módne trendy niekoľko sezón dopredu. Nás však zaujíma, ktoré trendy najviac ovládnu naše ulice začiatkom roka 2019. Mix trendov je naozaj široký, preto si predstavme tri základné, ktoré by ste mali poznať a zaradiť ich do svojho šatníka. Naozaj je z čoho vyberať.

 

Celá v bielej od hlavy až po päty

Väčšinou sme na bielu farbu zvyknuté v jarných a letných kolekciach. Avšak tento raz bude biela trendy farbou počas celého roka. Nebude sa nosiť v kombináciach, na aké sme zvyknuté, ale trendom bude byť oblečená v bielej od hlavy až po päty. Predovšetkým v zime bude nutné, aby ste svoj tmavý outfit premenili na žiarivo-bielu kombináciu. Biele obtiahnuté nohavice, biela zimná bunda a baranica s kožušinkou v bielej farbe je must have kombinácia, ktorú by ste mali v tejto sezóne nosiť. Nosiť bielu na jar a v lete je jednoduché, avšak trúfnete si na to aj cez zimu?

 

Vzory sa nosia úplne všade

Vzory, vzory, vzory. To by mala byť vaša každodenná ranná mantra pred šatníkom, keď si vyberáte outfit na dnešný deň. Pre budúci rok módne domy na vzoroch nešetrili a umiestnili ich na košele, blúzky, saká, nohavice a dokonca aj topánky. Vzory sú ideálnym spestrením vášho šatníka, preto by ste rozhodne po nich mali siahnúť. Ak chcete byť IN, mali by ste si zaobstarať vzorované saténové šaty s dlhým rukávom, ktoré môžu byť vaším spoločníkom nielen do práce, ale aj na párty či schôdzky s priateľkami. Doplňte ju jednoduchou koženou kabelkou do ruky.

 

Zaobstarajte si decentný klobúk alebo rovno turban

Pokrývky hlavy sa v roku 2019 vracajú do módy. Nosia sa čelenky, tenké čiapky, klobúky, dokonca aj turbany. Ak si ich na sebe neviete predstaviť, určite ich oceníte v bad hair day, ktorý každá žena z času na čas má. Skúste to hlavne s klobúkmi, ktoré sa hodia ku každému šatníku a dodajú outfitu šmrnc. Pokojne pracujte aj s farbami!