Toto sú 4 módne „no-no“, ktorým by sa mala každá žena vyvarovať

Predstavte si svet, kde chodia všetky ženy aj všetci muži oblečení štýlovo. No nič, vráťme sme spoločne naspäť na zem. Nie každý má dar dobre sa obliekať, alebo minimálne mať kamarátku, ktorá to vyrieši za vás. Poďme sa však pozrieť aspoň na 4 najväčšie módne prehrešky, ktorým sa určite budete chcieť vyvarovať.

Legíny miesto nohavíc

Nech máte akokoľvek krásny zadok a nohy, legíny na ulicu nepatria. Je cez ne často vidno veci, ktoré by mali v spoločnosti ľudí zostať schované. Legíny si môžete dať len k šatám, tunike, alebo dlhému tričku či dlhej mikine. V opačnom prípade radšej stavte na nohavice alebo sukňu, ktoré plnia svoju úlohu a spoľahlivo zakrývajú intímne partie.

Holé brucho

Trend deväťdesiatych rokov už je dávno preč. Množstvo dievčat si myslí, že keď nájdu v obchode tričko s krátkym strihom, môžu svoje brušká vystaviť na obdiv svetu. Pravda je však taká, že tieto tričká sú určené na zvýraznenie nohavíc s vysokým pásom, takzvané high-waist.  Ak medzi nimi vznikne centimetrík, z ktorého vylezie kúsok kože, nič sa nedeje. Celé brucho však určite neukazujte.

Plastové ramienka podprsenky

Ak si myslíte, že tento vynález nie je vidno, mýlite sa. Plastové ramienka sú veľmi dobre viditeľné, pretože hádžu odlesky a na matnej koži tak dokonale vyniknú. Podobne nevkusné sú aj veľké ramienka podprsenky v prípade, že má žena odhalený chrbát a ramená. V takejto situácii stavte radšej na svadobnú nalepovaciu podprsenku bez ramienok.

Športové tenisky

Sú určené na šport. Tým by sme tento bod mohli uzavrieť. Na veľmi casual nedeľnú vychádzku si ich môžete, samozrejme, obuť bez nejakých výčitiek. Kombinovať však túto obuv s elegantným oblečením nie je výrazné ani cool, ale jednoducho nevkusné.  

Pri nákupe v našom e-shope sa módnych faux-pas nemusíte báť. Nájdete u nás moderné a trendy kúsky, s ktorými vždy jednoducho zažiarite.