Šaty, ktoré sa budú nosiť aj na jar

Ak ste už rovnako nedočkavá ako my a tešíte sa na jar, tento článok bude pre vás to pravé. Hoci sa môže zdať, že jar je ešte ďaleko, môže nás nečakane prekvapiť. Preto vám predstavíme jarné trendy, ktoré budú panovať šatám a vy by ste ich mali poznať. Aké šaty sa budú nosiť najbližšiu jarnú sezónu?

Jarné farby, vzory, krátke sukne - tým bude typická tohtoročná sezóna

Táto jar bude typická niekoľkými trendami. V prvom rade sa budú nosiť signálne farby, ako je napríklad výrazná žltá, červená, zelená. Ďalším trendom bude námornícky vzor, ktorý sa drží módy už niekoľko predchádzajúcich sezón. Všetky tieto trendy budú mať spoločné jedno - dĺžku sukne. Nech vás túto jar ani nenapadne výjsť na ulici so sukňou dlhšou ako je po kolená, pretože by si na vás módny fajnšmekri mohli pekne zgustnúť. Držte sa pokojne svojho obľúbeného áčkového strihu, pretože sme ho mohli vidieť na módnych prehliadkách. Okrem toho si zadovážte šaty s voľnejšou sukňou.

 

Voľné šaty previazané v páse

Pri voľných strihoch ešte chvíľu ostaneme. Túto jarnú sezónu budú trendy voľné šaty. Avšak nepomýľte si ich s maxi šatami. Ide o strih, ktorý môžete vidieť na obrázku previazaný stužkou či výraznou mašľou. Tento strih šiat je veľmi obľúbený, pretože dokáže schovať kilá navyše, ktoré nám ešte ostali po zime. Neostaňte však pri tmavých farbách a zaobstarajte si voľné šaty v signálnej farbe, ktoré vám vyčaria náladu.

 

Obtiahnuté šaty po kolená, ktoré sa dajú nosiť na milión spôsobov

Tieto šaty by ste si mali zapamätať. Pretože by ste ich mali zaradiť do svojej základnej garderóby. Obtiahnuté šaty po kolená sa dajú nosiť na mnoho spôsobov. Či už si ich oblečiete samotné, alebo ich skombinujete s motorkárskou koženou bundou, ich kúpu zaručene neoľutujete. Ak sa v nich chystáte na večernú párty, skombinujte ich s pančuškami a výraznými podkolienkami a opätkami.