Prešívaná bunda: Povedzte zime nie!

Babie leto je fuč a s ním aj posledné záblesky teplého počasia. Na väčšine územia Slovenska už udreli aj prvé mrazy, a preto je na čase vytiahnuť poriadne prešívané bundy. Vy prešívanú bundu ešte nemáte? Neváhajte a vyberte si štýlový kúsok z našej ponuky. Aké modely máme pre vás prichystané na túto sezónu? 

Predĺžený strih pre váš komfort 

Prešívané bundy z našej ponuky majú predĺžený strih, ktorý vás však absolútne neobmedzuje. Práve naopak. Nosí sa komfortne a zároveň vás ochráni pred ofúknutím a nachladnutím. Okrem toho pôsobí elegantným dojmom, vďaka čomu sa nemusíte báť vziať si vašu novú bundu aj na spoločenskú udalosť miesto kabátika. 

Ochrana pred vetrom aj vlhkom 

Dobrá zimná bunda by vás mala ochrániť pred akýmikoľvek vplyvmi počasia a zároveň nemôže premoknúť, ani keď vás na zimnej prechádzke prekvapí poriadna snehová nádielka. Naše zimné bundy vám obe tieto veci zaručia a môžete ich nosiť počas celej zimy. 

Zostaňte v teple 

Tepelný komfort sa niekedy musí pobrať do úzadia a ustúpiť tak meniacim sa módnym trendom. Pri produktoch z našej ponuky to neplatí. Napriek moderným strihom sú vyrobené z kvalitných a moderných materiálov, ktoré vás udržia v teple aj počas pravej tatranskej zimy či postávania na vianočných trhoch. 

Žiadny škaredý prešivák 

Prešívaná bunda už dávno nevyzerá ako produkt zbrojárskeho priemyslu. Naše bundičky sú chic, s vyúženým strihom a so skutočne krásnymi doplnkami, vďaka ktorým si ich zamilujete. Prešívaná bunda má v dnešnej móde svoje pevné miesto. Nájde si svoje miesto aj vo vašom šatníku?  

Nebojte sa kombinovať 

Aj medzi prešívanými bundami nájdete kúsky, ktoré vás na prvý pohľad dostanú svojou kombináciou farieb. Nebojte sa siahnuť po farebnej podšívke či kontrastnej kapucni. Prešívané bundy vám ponúknu všetky možnosti originálnych a farebných kombinácií!