Predstavujeme HOT zimné bundy tejto sezóny

Máte už zimnú bundu na tento rok? Hoci tohtoročná jeseň nám dopriala mimoriadne teplé počasie, zima nás môže prekvapiť každým dňom. Preto by ste sa mali rozhliadnúť po kvalitnej a funkčnej zimnej bunde, ktorá vás ochráni pred mrazmi, ktoré nás onedlho čakajú. Ktoré zimné bundy sú túto sezónu IN a mali by ste si ich dopriať do svojho šatníka?

 

Ružová kožušina je mimoriadne IN

Kožušina na zimnej bunde už nikoho neprekvapí. Tento rok návrhári pracovali s farbami a niektorých úprimne prekvapila ružová farba, ktorá vládne tejto zime. Určite ste už na ulici spozorovali klasickú parku s ružovou kožušinou, ktorá patrí medzi must have tejto sezóny. Skombinujte ju so sladkou ružovou čiapkou s flitrami, ružovým šálom, rukavicami a traktorkami a ste pripravená na celú zimu aj chladnejšiu jar. Neostávajte tón v tóne a pracujte s rôznymi odtieňmi ružovej. Vychutnajte si túto sezónu, ružová nebýva často medzi hot farbami sezóny.

 

Červená bunda pre elegantné dámy

Považujete seba a svoj šatník za elegantný? Rovnako by mala pôsobiť aj vaša zimná bunda, aby sa vám jednoducho kombinovala s kúskami, ktoré už vlasníte. Túto sezónu stavte na červenú zimnú bundu s čiernou kožušinou, ktorú stačí skombinovať s vysokými lesklými čižmami a máte hot outfit, ktorý vám budú závidieť aj vaše kolegyne. Skvelú bodku spraví kožušinová čierna baranica a výrazné slnečné okuliare netypického tvaru.

 

Ružová kožušina v športovom prevedení

Ružová kožušina v kombinácií so športovou bundou? Prečo nie? Kontrast sladkej ružovej so športovým kúskom je to, čo túto zimu potrebujete. Uznávame, že zelená parka s ružovou kožušinou nemusí sadnúť každému, ale na kombináciu ružovej s tmavou bundou určite nazbierate odvahu. Táto bunda je skvelým riešením zvlášť vtedy, ak máte v šatníku športové aj elegantné kúsky.