NALADENÍ NA VIANOCE? TIPY A TRIKY AKO PODPORIŤ VIANOČNÚ ATMOSFÉRU

Pre pravého milovníka Vianoc už pomaly začína odpočítavanie. Vianočná výzdoba sa pomaly objavuje v nákupných centrách a koledy sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou reklám. Cítite, že vami už pomaly preniká vianočná atmosféra, alebo sa zatiaľ cítite voči jej účinkom imúnni? Nič sa nedeje – poznáme pár skvelých tipov, ako sa naladiť na správnu vlnu vianočnej atmosféry a vychutnať si ju do absolútnych detailov. Samozrejme, naše naladenie sa nesie v duchu módy, a tak vám prinášame čerstvú zásobu nových módnych trendov.

 

  1. Huňatý sveter a šálka horúcej čokolády

Mohla by existovať lepšia kombinácia, ako je obľúbený huňatý sveter (pokojne i ponožky) so šálkou voňavej horúcej čokolády? Počas sychravého počasia, ktoré pred Vianocami vládne, je najlepším krokom staviť na overeného bojovníka proti zlej nálade. Pustite si vianočné rozprávky alebo relaxujte pri milovaných knižných príbehoch. Vianočná atmosféra si vás týmto spôsobom nájde skôr.

 

  1. Vianočné farby kam až oko dovidí

Zlatá, červená, zelená i strieborná. Základné vianočné farby sa každý rok rozrastajú o nové odtiene a my ich môžeme obdivovať na vianočných ozdobách a dekoráciách. Čo ak by sme zimné a vianočné motívy spolu s farbami priniesli i do nášho šatníka? Objaviť sa môžu v podstate na akomkoľvek kúsku – mikine, bunde, svetri alebo ponožkách. Je len na vás, po akom prevedení siahnete.

 

  1. Pustite sa do nákupu vianočných darčekov

Rozhodne vás neposielame do jamy levovej v podobe nákupného centra, ktoré bude pred Vianocami pripomínať zápasnícky ring plný stresu. Vyberte si vianočné darčeky pre svojich milovaných z pohodlia domova. Objavte nové módne trendy na našich stánkach, ktoré vám budú prinášať radosť počas celého nadchádzajúceho roka rovnako ako vašim blízkym. Ak sa pustíte do výberu vianočných darčekov skôr, vyvarujete sa tohtoročnému stresu z nákupov a o to viac si užijete atmosféru Vianoc.