Najobľúbenejšíe kúsky leta 2019? Toto sú naši favoriti!

Leto už je v plnom prúde a rôznymi outfitmi sa to v uliciach len hemží. Aj keď často nesledujete módne magazíny a seriály, podľa outfitov presne viete, čo je práve tento rok v móde. Ktoré kúsky by ste mali pohľadať, ak chcete udržať krok s módou? Všetky kúsky nájdete v našej ponuke!

TOP KÚSOK TOHTO LETA: OBTIAHNUTÉ ŠPORTOVÉ ŠATY

Že na vás tieto šaty pôsobia ako z minulého storočia? Áno, presne tak to má byť! Móda sa postupne vracia, a aj kúsky, ktoré boli obľúbené ešte pred miléniom. Patria k ním aj tieto obtiahnuté športové šaty, ktoré by ste mali skombinovať napríklad s teniskami a šiltovkou. Do kategórie must haves kategórie zaradíme aj šušťákové nohavice s pukmi po bokoch, ktoré už dávno vlastní každá správna blogerka. V týchto kúskoch budete na ulici pútať zvedavé pohľady a možno dostanete aj pochvalu od módnych maniačiek.

KOMFORTNÉ TEPLÁKY, KTORÉ SA HODIA AJ VON

Tepláky sa už nejaký ten rok nenosia len doma. Dostali sa do ulíc, a dokonca aj na módne móla slávnych prehliadok. Ak vás klasické tepláky už naozaj nudia, zaobstarajte si vzorované tepláky s motívom novín, ktoré budú pútať zvedavé pohľady. Ak ich správne skombinujete napríklad s vtipným tričkom, v tomto outfite môžete bez obáv vyraziť aj do nákupného centra. Ak máte odvahu, obujte si k nim napríklad letné sandále na opätku, presne tak, ako to robia módne fashionistky. Nepútajte už pozornosť iba crossbody kabelkou, hodia sa k ním skôr veľké shopper tašky, do ktorých sa vám zmestí úplne všetko.

ELEGANTNÉ TRIČKO JE HLAVNOU VÝBAVOU FASHIONISTIEK NA FESTIVAL

Toto leto mali zaobstarať aspoň jedno nové tričko s motívom, v ktorom vyrazíte na najbližší festival. Pokojne ho skombinujte so spomínanými teplákmi, o ktorých píšeme vyššie. K tomuto outfitu sa, samozrejme, hodí športová obuv, preto oprášte svoje obľúbené červené trampky.