Kedy nastáva čas vymeniť svoj šatník?

Azda neexistuje človek, ktorý by sa nikdy nedostal do situácie, v ktorej si nemá dať čo na seba a zopár vhodných kúskov oblečenia sa práve perie. Aktualizácia našich skríň je dôležitá a vďaka nej sa do takýchto situácií budeme dostávať čo najmenej. Ktoré signály treba sledovať?

Oblečenie sa akosi scvrklo

Pribrali ste kilečko alebo dve? Pravdepodobne sa rifle ťažšie zapínajú a tá bunda je tiež nejaká moc vypasovaná. Ľudská postava sa mení a tomu treba určite prispôsobiť aj šatník.

Kedy ste naposledy nakupovali?  

Niektorí muži a ženy nemajú nakupovanie v krvi a ani výber módneho oblečenia, ktoré budú sami nosiť, ich jednoducho nenapĺňa. Ak patríte medzi tie typy, ktoré chodia nakupovať len raz za uhorský rok, určite čas od času skontrolujte svoj šatník a zvážte, čo treba dokúpiť.

Farba už nie je tým, čím bývala

Sú vaše veci vyťahané od slnka? Pomaly sa s nimi rozlúčte a vymeňte ich. Ani ten najobľúbenejší kúsok oblečenia nebude pôsobiť dobre, keď vyzerá ako prašivý.

Každé ráno plačete nad tým, čo si obliecť

Stále riešite dilemu “nemám si čo vziať na seba”? Pravdepodobne váš šatník neobsahuje dostatočné množstvo oblečenia. Určite stojí za zváženie rozšíriť ho.

Chcete zmenu

V živote príde približne každých 5 rokov obdobie, kedy sa človek výrazne mení. Mení svoje priority, vzťahy, záľuby, účesy a často aj šatník. Uvidíte, že nový štýl obliekania bude pôsobiť sviežo.

Hanbíte sa vyzliecť/vyzuť

Ak sa desíte návštevy doktora alebo známych z dôvodu, že by mal vyjsť navonok stav vašich ponožiek, radšej rovno prehodnoťte stav celého šatníka. Budete sebavedomejší a pokojnejší v každej situácii.