Jeseň je o chvíľu tu. Už máte svoju bundu?

Ani sa nenazdáme a leto je fuč. Polovica už je za nami a my by sme sa mali pomaly ale iste pripravovať na jesennú sezónu. Rána už sú chladné a ani večer pri bazéne už nie sú také teploty, ako na začiatku júla. Aký outfit treba doplniť do svojho šatníka? 

Zemité farby 

Nielen táto, no v podstate každá jeseň sa nesie v duchu prírodných zemitých farieb. Rôzne odtieň zelenej, hnedej, khaki, coyote a podobných odtieňov dokonale ladia s prírodou, ktorá sa pomaly uberá na zimný spánok. Aj vaša prechodná bundička sa môže niesť v duchu týchto farieb. 

Výrazné vzory 

Aj keď si vyberiete bundu skôr v prírodných a nenápadných farbách, určite vás očarí nejaká zaujímavá aplikácia, napríklad žltá podšívka alebo krikľavo-červená kapucňa. Takýto vzor dodá inak fádnemu kúsku úplne iný vzhľad a rozžiari každý deň, kedy si ho na seba môžete obliecť. 

Šik strih 

Moderné bundy majú skutočne šik strih, ktorý odhalí krásu každej ženskej postavy. Úzky pásik vystriedajú širšie boky a bunda spoľahlivo siaha až pod zadok, vďaka čomu vás ochráni aj pred nepríjemným vetrom. Zabudnite na staré a nemoderné bundy, u nás nájdete len tie najnovšie kolekcie. 

Kapucňa takmer povinnosť 

Kapucňa nie je len módny doplnok, ktorý by zvýrazňuje dizajn vašej novej bundy, no naozaj slúži ako spoľahlivá ochrana pred dažďom a vetrom. Ak si nechcete pokaziť účes alebo ľahko nachladnete, keď vám ofúkne krk, dobrá kapucňa vás spoľahlivo ochráni v skutočne každom nepriaznivom počasí. 

Veľa doplnkov 

Bundy v našej ponuke majú veľa moderných doplnkov, ktoré krásne vystihnú dizajn vášho nového kúsku. Rôzne zipsy, pútka, gombíky, ale aj praktické vrecká navyše s veľmi dizajnovým vzhľadom oceníte pri každej jednej prechádzke mestom. Vyberte si z našej ponuky ešte dnes.