Dlhá zimná bunda nemusí byť nudná

V teenagerskom veku nechceme o dlhých bundách ani počuť, pretože sa nám zdajú nepríťažlivé. Neskôr už preferujeme pohodlie a dlhé bundy dokážeme oceniť hlavne v silných mrazoch. Avšak pod dlhou bundou si nemusíte predstaviť len nudnú čiernu. Aj dlhé zimné bundy môžu byť trendy. Skutočne si máte z čoho vybrať.

 

Veselá žltá dlhá bunda vám zlepší náladu

Vymeňte svoju starú nudnú bundu v čiernej farbe za niečo modernejšie a veselšie! Dlhá zimná bunda v signálnej farbe vám skutočne spraví náladu každé ráno pred odchodom do práce. Jej plusom je, že vás zahreje a poskytne aj ochranu hlavy pred nepriaznivým počasím, pretože má aj praktickú kapucňu s umelou kožušinou. Vo váš prospech hrá aj to, že je stiahnutá v páse, takže vaša postava nebude pôsobiť mohutne a neforemne. Táto zimná bunda v žltej farbe je skvelou voľbou hlavne pre športové typy žien.

 

Vzorovaná zimná bunda oživí váš outfit

Ak nie sú farby nič pre vás, nevadí. Ideálnou voľbou pre vás môžu byť vzorované dlhé zimné bundy. Nosia sa rôzne komiksové motívy, geometrické vzory, ale aj prírodné vzory. Chceli by sme vám dať do pozornosti predovšetkým túto zimnú bundu v maskáčovom vzore, ktorá je skutočne neprehliadnuteľná. Dá sa nosiť na elegantnejší spôsob, ale aj športovo. Vďaka tomu je veľmi variabilná. Ak chcete pôsobiť ako trendy dáma nad vecou, obujte si k tejto bunde čižmy so sárou siahajúcej minimálne do polovice stehien. Keď budete mať práve športovú náladu, obujte si športové bagandže, takzvané ,,traktorky”.

 

Máte rada ružovú? Noste ju aj v zime

Pre elegantné ženy a romantické duše je vhodná ružová zimná bunda v tomto netradičnom odtieni. Pôsobí luxusne a ideálne doplní váš šatník hlavne vtedy, ak sa v ňom nachádzajú ženské kúsky oblečenia. Táto bunda sa znesie hlavne s jemnými farbami a ženskými kúskami a doplnkami ako je kožušinka, lakovaná koženka, roztomilé pletené čiapky a šále.