Aj v prešívanej bunde môžete vyzerať skvele

Možno nemáte radi jeseň a zimu kvôli hrubým vrstvám oblečenia a zimným bundám, ktoré nám veľmi nedovolia prejaviť naše módne outfity. Avšak aj v prešívanej bunde môžete vyzerať skvele, aj keď sa vám to na prvý pohľad nezdá. Stačí si vybrať tú správnu prešívanú bundu a zvoliť k nej správne doplnky. Aké kombinácie sa nosia a ako byť aj v prešívanej bunde trendy?

 

Skombinujte prešívanú bundu s kožušinovými prvkami

Prešívaná bunda nie je nutným zlom, ktoré musíme na jeseň a zimu tolerovať. Dá sa skombinovať s prvkami, ktoré dodajú vášmu outfitu chic a vďaka ním si svoju teplú prešívanú bundu obľúbite. Veľmi populárnou kombináciou je kombinácia prešívanej bundy s kožušinovými doplnkami. V zimných mesiacoch môžete kombinovať prešívanú bundu s baranicou a vysokými čížmami s kožušinovou aplikáciou. Nemusíte mať nutne bundu v čiernej. Kožušinové doplnky sa budú skvele hodiť aj k červenej alebo krémovej prešívanej bunde.

 

Kombinácia prešívanej bundy a koženkových prvkami

Ak kožušinové doplnky nepatria medzi vaše obľúbené, pokojne ich vymeňte za koženkové. Boli by ste prekvapená, ako veľmi sa k sebe hodí prešívaná bunda a koženkové obtiahnuté legíny a kožené rukavice. Táto kombinácia je veľmi sexi a vďaka nej si chladné mesiace určite obľúbite. Existujú aj prešívané bundy z koženky vo vysokom lesku, ktoré sú nesmrteľné a určite vám poslúžia aj niekoľko sezón.

 

Prešívané bundy sa nosia aj s pletenými doplnkami

Pletené oblečenie a doplnky patria k zime odjakživa. Skvele nás zahrejú a dobre vyzerajú. Ak zvolíte pletené doplnky v podobe pleteného šálu a čiapky, nebojte sa siahnúť po prešívanej bunde vo výraznej farbe. Žltá bunda vám vyčarí náladu aj v chladných dňoch a v kombinácií s krémovými pletenými doplnkami je to pravé na chladné dni. Ak chcete váš outfit ešte viac zvýrazniť, previažte prešívanú bundu výrazným opaskom.