Vyberte si z ponuky našich tričiek

Tričká má v šatníku každý z nás. Patria k univerzálnym kúskom k nohaviciam, kraťasom aj sukniam. Ich výhodou je, že sa ľahko kombinujú a nikdy ich nemáte vo svojom šatníku dostatok. Vyberte si z našej kolekcie veselých tričiek, ktoré sú IN a toto leto by mali byť vašou nevyhnutnou výbavou.

 

Signálne žlté tričko k vašej obľúbenej sukni

Leto a signálne výrazné farby patria k sebe. Ak rozmýšľate nad tým, ako aplikovať výrazné farby do svojho letného šatníka, toto tričko je na to ako stvorené. Nemusíte ho nosiť len k svojej obľúbenej sukni, pokojne si ho dajte k rifliam alebo šortkám. Jeho farbu a trendový vzor v podobe plameniaka si zamilujete. Buďte trochu nekonvenčná a hravá. Toto tričko je vám budú vaše priateľky závidieť a vám dodá nový šmrnc.

 

Sladké ružové k sexi kraťasom na párty

Výrazné tričká milujeme. Toto sladké sexi tričko si zamilujete na prvý pohľad. Vďaka jeho výraznej farbe vynikne aj vaše opálenie. Ak plánujete rande a chcete pôsobiť roztomilo, vzor v podobe dvoch lízatiek tvoriacich srdce to spraví za vás. Skombinujte ho so sexi krátkymi riflovými kraťasmi a váš roztomilý letný outfit je hotový. Pokojne si ho zaobstarajte aj vo viacerých farbách, pretože toto tričko budete zbožňovať.

 

Tričko s vtipným motívom na festival

Chystáte sa na festival? Potom potrebujete zaujímavý výrazný outfit. Toto tričko je na to ako stvorené. Na festivale nemusíte pôsobiť decentne alebo formálne, preto je čas sa trochu odviazať a prejaviť sa svojím oblečením. Váš letný festivalový outfit skvele doplní toto tričko, ktoré má výrazný motív, ktorý upúta na prvý pohľad. Možno sa vám zdá, že k nemu stačia len jednoduché nohavice, ale zájdite ešte ďalej a oblečte si dlhú sukňu s jemným vzorom, vďaka ktorému toto originálne tričko skutočne vynikne.