V mikine je každá roztomilá, kedy si ju môžete vziať?

Takmer v každej práci sa vyžaduje určitý dress code, ktorý musíme dodržiavať. Denne nosíme blúzky, elegantné nohavice, sukne a opätky. Preto si vo voľnom čase rady doprajeme oblečenie, v ktorom sa cítime pohodlne a uvoľnene. Priznajme si, že sem tam nám naozaj padne vhod nič neriešiť a vytiahneme obyčajnú mikinu, džínsy a tenisky. Avšak aj v takomto outfite môžete pôsobiť štýlovo a dokonca omladnúť aj o 15 rokov. Mikiny nemusíte nosiť len vo voľnom čase. Na aké príležitosti si môžete obliecť mikinu úplne bez výčitiek?

 

Mikina na dôležité, ale menej formálne udalosti

Ak vás čaká dôležité stretnutie, ktoré nevyžaduje dokonalý  elegantný outfit, pokojne siahnite po tmavej predĺženej mikine pevnejšieho materiálu. Vďaka farebnému prevedeniu a látke nepôsobí úplne športovo, dokonca v nej budete pôsobiť chic. Stačí si k nej obliecť sveter s véčkovým výstrihom a váš outfit na bežný deň je hotový.

Roztomilá mikina do práce

Táto mikina je vhodná aj na dlhý pracovný deň, kedy sa potrebujete cítiť skutočne pohodlne. Mikiny bez kapucne nepôsobia tak športovo ako tie s kapucňou, preto ak nemáte v práci prísny dress code, môžete si ju bez výhrad obliecť. Možno na vás pôsobí obrázok trochu infantilne, avšak občas nezaškodí odviazať sa. Možno dostanete kompliment od kolegov, že v nej pôsobíte roztomilo, čo vás určite poteší. K mikinám bez kapucne si môžete obliecť dlhšiu voľnú blúzku, ktorá bude trčať spod mikiny a límec jej dodá elegantnejší vzhľad. V tomto outfite ste pripravená aj na nečakané stretnutie s dôležitým klientom - stačí vyzliecť mikinu a elegantný look je na svete.

Na rande alebo do kina

Ak je váš nový objav športovo založený, určite ho očaríte v jednoduchej mikine. Vďaka jemnému vzoru budete pôsobiť roztomile a uberie vám aj niekoľko rokov na vašom vzhľade. Skombinujte ju so sexi obtiahnutými džínsami alebo kvalitnými teplákmi a ste pripravená vyraziť na rande.

Stretnutie s priateľmi

Na stretnutie s priateľmi si môžete dovoliť výraznejší kúsok. Skvelou voľbou sú mikiny s výraznou potlačou. Nebojte sa aj veselých animovaných motívov. Uberú vám na vzhľade niekoľko rokov a v kombinácií s plátenými teniskami a džínsami sa budete cítiť znova na 15 rokov. K mikine s vtipným motívom zvoľte aj veselé farebné tričko a prekvapiť svojich priateľov pre vás netradičným outfitom.