Prešívané bundy: Zahrejú a dobre vyzerajú

Prešívané bundy majú pevné miesto v móde už niekoľko rokov. Patria k nevyhnutnej výbave populárneho urban štýlu nielen pre ich praktickosť, ale hlavne pre ich variabilnosť. Skúste sa zamyslieť, na koľko príležitostí si môžete prešívanú bundu vziať. Vďaka množstvu strihov a farieb, ktoré sú v obchodoch, si nepochybne vyberiete tú pravú.

 

Prešívaná bunda je praktická

Poznáte tie jarné rána, keď sa vám zdá teplo na ťažkú zimnú bundu a príliš zima na to, aby ste zo šatníka vybrali ľahký kabátik. V týchto prípadoch je prešívaná bunda ideálna. Dostatočne vás zahreje a zároveň ochráni pred výkyvmi počasia, ktoré sú začiatkom marca typické. Preto sú tieto bundy tak populárnym kúskom mestského štýlu.

Hodí sa (takmer) ku všetkému

Jej výhodou je aj to, že sa hodí k množstvu outfitom a ešte viac príležitostí. Môžete si ju vziať do práce, na nákupy aj kávičku s priateľkou. Nájdete ju v každej farbe, dĺžke, strihu. Pri výbere je dôležité myslieť na to, čo je pre váš štýl typické. Je váš šatník elegantný alebo ležérny? Máte v diáry viac formálnych alebo neformálnych stretnutí? Odpovede na tieto otázky vás môžu naviesť k tomu, akú bundu hľadáte. Možno zistíte, že potrebujete viacero variácií tejto trendovej bundy. Vďaka nadčasovému dizajnu určite každú vynosíte.

Nemusíte sa však striktne držať konvencií a pri menej formálnych príležitostiach nechajte prejaviť svoju originalitu. Fashionistky si k športovej prešívanej bunde pokojne vezmú nariasenú tylovú sukňu alebo sexi model šiat.

Pre praktické ženy

Praktická bunda

Táto bunda je skvelou voľbou pre ženy, ktoré sú praktické a majú vo svojom šatníku jasno. Vďaka strihu a kapucni táto bunda pokryje požiadavky na každodenné nosenie. Tmavomodrá farba zaručí, že budete pôsobiť nadčasovo. Preto môže byť základným kúskom každého šatníka.

Romantické duše

Romantická bunda

Táto bunda je sladká a elegantná zároveň. Vyberú si ju ženy, ktoré sú romantické a potrpia si na svoj výzor. Môže byť vhodnou voľbou, ak hľadáte kúsok na slávnostnejšiu príležitosť a chcete vyzerať IN.

Sporty girl

Športová bunda

Táto bunda nemusí slúžiť len na športové účely. Pokojne si ju oblečte vtedy, keď nemáte chuť riešiť a potrebujete sa cítiť pohodlne. Napríklad zvládne drobný nákup alebo rýchlo kávu s priateľkou.