Nový semester? V týchto kúskoch zažiarite

Čoskoro začína škola a po pár týždňoch aj vysokoškolské semestre. V prvé dni sa väčšina ľudí naozaj vyparádi a niektorým milovníkom módy to tak zostane po celý rok. Ako sa obliecť počas prvých dní nového semestra na vysokej škole? 

Štýlová dlhá mikina 

Na oficiálne zahájenie budú lepšie nejaké šaty a lodičky, no do školy môžete bežne chodiť aj v rozkošnej dlhej mikine s originálnou potlačou, vďaka ktorej rozhodne nezostanete niekde v kúte ako šedá myška. V našej ponuke nájdete mnoho nových kúskov aj s novými vzormi. 

Úzke rifle 

Skinny jeans pravdepodobne ešte pekných pár rokov nevyjdú z módy, o čom svedčí aj ich neustále pribúdajúce množstvo vo všetkých obchodoch a módnych magazínoch. Na začiatok jesene a prvé príchody na strednú či vysokú školu sú priamo ideálne. Budete v nich stále šik a zároveň vás neprekvapí chladné počasie ako vaše spolužiačky v sukniach a šortkách. 

Conversky 

Alebo aj všetky iné značky, ktorých dizajn sa odvíja práve od tenisiek tejto značky. Dnes už je v ponuke niekoľko stoviek rôznych vyhotovení, farebných kombinácií, a dokonca na trampkách, ako sa im ľudovo hovorí, nájdeme aj originálnu potlač. Do školy sú ako stvorené, keďže sa najčastejšie spájajú so študentskými outfitmi. 

Jesenný kabátik 

Ak predsa len trochu pofukuje a občas nás prekvapí aj nejaká tá prehánka, spoľahlivo vás ochráni ľahký jesenný dámsky kabát. Poobede, keď sa trochu oteplí, ho môžete ľahko odniesť aj v rukách. Vyberte si z ponuky moderných kabátikov so športovým strihom. 

Rozkošný batoh 

Výbava študentky nikdy nebude kompletná bez batoha, v ktorom si odnesie všetky svoje skriptá, však? Vyberte si batoh so vzorom sovy alebo rozkošných bodiek ako na hrnčeku známeho kakaového nápoja a dodajte tak vášmu študentskému outfitu čerešničku na torte.