Nové prechodné bundičky v našej ponuke

Po naozaj slabej zime sa pomaly ale isto blíži jar a my v Modovo na to myslíme. Pripravili sme si pre vás niekoľko nových kolekcií pre jarnú sezónu 2020. Na aké dámske prechodné bundičky sa môžete tešiť?  

Nová kolekcia už v predaji 

Jarné novinky na sebe nenechali dlho čakať. V našej ponuke nájdete veľké množstvo štýlových prechodných dámskych búnd, ktorým jednoducho neodoláte. Veľké množstvo z nich je obojstranných, takže si kupujete v podstate dva modely v jednom a môžete si obliecť tú stranu, na ktorú máte náladu. 

Táto sezóna praje veselým farbám 

Dámske prechodné bundy pre sezónu 2020 hrajú všetkými možnými farbami. Nie sú neónové ani prašivé, zlatá stredná cesta sýtych farieb vytvára dokonalý vzhľad. Červená, žltá, zelená, ale aj cestárska oranžová sú jednoducho neodolateľné. 

Komfortná móda 

Bundy z našej ponuky sú v prvom rade komfortné. Ich moderný strih a trendy dizajn sú už len takou čerešničkou na torte. Prvé husle hrá predĺžený strih, ktorý vás ochráni počas chladných jarných dní. Bundy sú maximálne komfortné, takže v nich pohodlne strávite aj celý deň. 

Neviete si vybrať? 

Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme s výberom konkrétneho modelu alebo veľkosti v prípade, že ste od nás ešte nič neobjednávali. Náš tím vám je k dispozícii a radi odpovieme na všetky vaše otázky. 

Všimnite si aj štýlové teplákové súpravy 

Medzi novinkami tohtoročnej sezóny sa okrem prechodných búnd objavili aj teplákové súpravy, ktoré sú vhodné na šport, ale aj na každodenné nosenie doma či do mesta. Vybehnite von počas jarných dní v novej teplákovej súprave.