Nové mikiny pre sezónu 2019

Jesenná sezóna sa pomaly blíži a čoskoro vymeníme tričká a šaty za mikiny a svetre. Chcete si pred nástupom chladného počasia spraviť radosť novou mikinou a byť na rýchlu zmenu nachystaná? Prezrite si našu ponuku nových mikín. 

Dlhé mikiny stále frčia 

Dlhé mikiny prišli na trh pred pár rokmi a odvtedy sa z nich stal v podstate hit, ktorý si stále drží prvé miesto vo všetkých módnych hitparádach. Dlhé mikiny patria medzi tie kúsky, ktoré na vás zo šatníka vždy kričia ako prvé. Niektoré konzervatívnejšie kúsky môžete pokojne nosiť aj do práce či do školy na skúšku. 

Nové vzory, nová potlač 

Mikiny s potlačou budú vždy obľúbeným prvkom do školy či len tak na voľný čas. V našej ponuke nájdete široký výber rôznych originálnych vzorov, strihov, farebných kombinácií a často aj vtipných nápisov. Prejavte svoju osobnosť v novej štýlovej mikine s potlačou. Máte na každý deň inú? 

S čím to skombinovať? 

K mikinám sa všeobecne viac hodí casual štýl a s nejakou sukňou alebo elegantnými nohavicami by ste to asi pokazili. Najlepšie sa k mikine hodia rifle alebo klasické moderné tepláky, ktoré tiež nájdete v našej ponuke. Vyššie spomínané dlhé mikiny však môžete bez obáv skombinovať napríklad aj s legínami

Kapucňa ako funkčný doplnok 

Mikiny bez kapucne pôsobia trochu elegantnejšie, na druhej strane kapucňa vás dokonale ochráni pri presunoch po vonku v prípade, že sa začne prejavovať nepríjemné a sychravé jesenné počasie. S kapucňou máte stále po ruke instantnú pokrývku hlavy a šál v jednom. 

Vyberte si novú mikinu u nás 

Prezrite si celú našu ponuku mikín a objednajte si nový kúsok ešte pred šialenstvom, ktoré vyvolajú prvé sfarbené listy a prvý pokles denných teplôt. Nezabudnite preskúmať aj nové modely svetrov, ktoré sú elegantné a pokojne ich môžete nosiť aj do práce. Pri objednávkach nad 50 eur máte poštovné zadarmo!