Najobľúbenejšie kúsky tohto leta: Vyberte si z našej ponuky!

Leto je v plnom prúde a trendy outfitmi sa to v uliciach len hemží. Aj keď často nesledujete módne magazíny, podľa outfitov presne viete, čo je práve v móde. Ktoré kúsky by ste mali mať, ak chcete udržať krok s módou? Všetky kúsky nájdete v našej ponuke!

 

HOT kúsok tohto leta: obtiahnuté športové šaty

Že na vás tieto šaty pôsobia ako z 90. rokov? Áno, tak to má byť! Móda sa postupne vracia a aj kúsky, ktoré boli obľúbené ešte pred miléniom. Patria k ním aj tieto obtiahnuté športové šaty, ktoré by ste mali skombinovať s oldschool teniskami a šiltovkou. Do kategórie must haves kategórie zaraďujeme aj šušťákové nohavice s pukmi po bokoch, ktoré už dávno vlastní každá blogerka. V týchto kúskoch budete na ulici pútať pohľady a možno dostanete aj pochvalu od módnych maniačiek.

 

Vzorované tepláky, ktoré sa hodia aj do mesta

Tepláky sa už nejaký rok nenosia len doma. Dostali sa do ulíc a dokonca aj na módne móla. Ak vás klasické tepláky už nudia, zaobstarajte si vzorované tepláky s motívom novín, ktoré budú pútať pohľady. Ak ich správne skombinujete napríklad s vtipným tričkom, v tomto outfite môžete vyraziť aj do nákupného centra. Ak máte odvahu, obujte si k ním letné sandálky na opätku, presne tak, ako to robia módne fashionistky. Nepútajte už pozornosť crossbody kabelkou, hodia sa k ním skôr veľké shopper tašky, do ktorých sa vám zmestí naozaj všetko.

 

Tričko s plameniakom je hlavnom výbavou fashionistiek na festival

Plameniaky na nás útočia odvšadiaľ. Od módy cez pomôcky do vody, dokonca si ľudia dávajú plameniakov tetovať. Preto by ste si toto leto mali zaobstarať aspoň jedno tričko s motívom plameniaka, v ktorom vyrazíte na najbližší festival. Pokojne ho skombinujte s teplákmi, o ktorých hovoríme vyššie. K tomuto outfitu sa hodí športová obuv, preto oprášte svoje obľúbené červené conversy.

 

Šaty, tepláky aj tričko nájdete v našej ponuke.