Módne čiapky, ktoré si zamilujete

Pokrývky hlavy sú IN už niekoľko sezón. Nielen kvôli ich praktickosti, ale predovšetkým vďaka ich schopnosti obzvláštniť aj ten najjednoduchší outfit. Vo svojom šatníku by ste mali mať v zásobe aspoň tri základné kúsky, ktoré budete podľa potreby kombinovať. Ktoré módne čiapky musíte mať?

 

Zaobstarajte si šiltovku

Šiltovky boli donedávno ešte pasé. Väčšinou ich nosili len hiphoperky. Avšak vďaka blogerom sa dostali do popredia. Kombinujú ich s rôznymi štýlmi obliekania. Vďaka tomu sa už nemusíte bát vziať si šiltovku napríklad k falošnému kožuchu. Veľmi obľúbenou kombináciou tejto zimy je šiltovka, kožuch siahajúci do polky bokov, lesklé obtiahnuté legíny a vysoké opätky. Samozrejme, šiltovku je potrebné vybrať s vkusom a nenosiť šiltovku, ktorú nosí partner na sobotný beh.

 

Módne baretky sa znova vracajú do módy

Baretky zažili svoju veľkú módnu éru a znova sa vracajú do módy. Nosia sa v rôznych úpravách  - od semišových až po tie s vybíjaním. Ich výhodou je, že sa ľahko kombinujú takmer ku každému outfitu. Baretka je ideálnym doplnkom ku koženej bunde, ale vyzerá dobre aj v kombinácií ľahký sveter a kožušinová vesta. Jej výhodou je, že ju môžete nosiť nielen na von, ale aj vo vnútri.

 

Tenká čiapka dodá šmrnc každému outfitu

Tenké čiapky vám nemusíme nijako špeciálne predstavovať, pretože sú veľmi obľúbené. Stali sa už klasickým módnym doplnkom, ako napríklad čelenky. Zachránia vás aj vtedy, keď máte bad hair day. S tým súvisí ich ďalšia výhoda - nosia sa celoročne. Preto sa svojej obľúbenej čiapky nemusíte vzdať ani s príchodom teplého jarného počasia. Skvele vyzerajú v kombinácií s naozaj vysokými opätkami a crossbody kabelkami. Ak ste doteraz tieto čiapky nenosili, mali by ste s tým začať. Dokáže vyčarovať aj z obyčajných riflí a trička módne veľdielo.