Ktoré vzory na tričkách sa nehodia do práce?

Vzorované tričká a tričká s rôznymi nápismi sú moderné a štýlové. Aj v našej ponuke nájdete veľa takýchto originálnych kúskov. Existuje však celá paleta rôznych vzorov, ktoré sa nehodia do práce a na iné formálne stretnutia. Ktoré to sú? 

Vulgárne nápisy 

To, že nápisu v angličtine na vašom tričku nerozumie babka s kamoškami, neznamená, že mu nerozumie nový klient vášho šéfa. Prísť do práce v tričku s nápisom F*ck off je skutočne odvážne a my to teda vôbec neodporúčame. 

Alkoholové výjavy 

Pivné brucho, poldecáky, pohár vína, ale aj rôzne vtipné nápisy, ktoré okoliu odtajňujú vašu lásku k alkoholu sú ďalšou kategóriou potlače, ktorú do práce radšej nenoste. Nechcete predsa pre kolegami pôsobiť ako alkoholici, však? 

Nahota 

 Nahota na pracovisko nepatrí a pokojne sa vám môže stať, že vás za takéto niečo niekto obviní zo sexuálneho obťažovania. AK sa na vašom pracovisku vyskytujú aj deti, na podobné výjavy na tričkách rovno zabudnite. 

Politické/náboženské motívy 

Pokiaľ nepracujete v nejakej politickej strane, tričko s jej logom do práce radšej nenoste. Nikoho nezaujíma, či ste komunista alebo anarchista. Politické debaty so sebou nesú vášne a nenávisť. To do práce rozhodne nepatrí. 

Platí to aj pre mikiny 

Všetky tieto pravidlá, samozrejme, neplatia len pre tričká, ale aj pre ostatné kúsky oblečenia s potlačou, a teda napríklad pre mikiny. Vyvarujte sa noseniu podobných vzorov do práce (aj do školy) a váš život bude oveľa jednoduchší bez zbytočného vysvetľovania prešľapov pred autoritami.