Ktoré kúsky by ste mali mať v šatníku

Každý dobrý šatník by sa mal skladať z kúskov, ktoré sú základom vašej garderóby. Potom sú tu kúsky, ktoré sú momentálne IN a dajú vášmu šatníku nový náboj. Tieto kúsky by ste si mali každú sezónu zaobstarať, aby ste zostali štýlová po celý rok. Ktoré kúsky by ste tento rok mali mať v šatníku?

 

Športová mikina na každú príležitosť

Každá z nás sa občas rada cíti pohodlne aj v bežný pracovný deň. Nie vždy máme chuť na elegantný outfit, čo ani nie je nutné. Preto by ste mali zaradiť do svojho šatníka predĺženú mikinu, ktorá vás v týchto mrazoch dokonale zahreje. Je vhodným kúskom pod zimné bundy a môžete si k nej obliecť svoje obľúbené rifle a rozkošné členkové čižmičky s kožušinou. Pre tie odvážnejšie z vás sú vhodné vzorované mikiny, pokojne aj vo výrazných svetlých farbách, ktoré vám v tomto počasí okrem tepla vyčaria aj dobrú náladu.

 

Roztomilý kabátik v ružovej farbe je IN

Každá z nás túžobne očakáva menšie oteplenie, kedy budeme môcť odložiť ťažké zimné bundy a obliecť si niečo ľahšie. Na túto príležitosť je vhodný teplý kabátik so šnúrovaním v páse, ideálne v rozkošnej ružovej farbe s falošnou kožušinou. Možno na vás pôsobí ľahko, avšak pokiaľ vonku nebude zrovna mrznúť, dokáže vás ohriať. K tomuto kabátiku sú vhodné pletené doplnky - pokojne zvoľte svoju obľúbenú pletenú čiapku s brmbolcom a pletený šál. Outfit doplňte koženkovými rukavicami a ste pripravená vyraziť.

 

Sako, ktoré vás zachráni pri každej príležitosti

Pôsobí na vás sako veľmi formálne? Vyberte si sako v ružovej farbe a uvidíte, že sa stane obľúbeným kúskom vášho šatníka. Vlastniť aspoň jedno sako znamená, že ste vždy pripravená aj na neočakávanú formálnu udalosť, na ktorú budete pozvaná. Skombinujte ho s trendy maxi sukňami, ktoré budú túto sezónu IN a váš outfit bude neprehliadnuteľný na každej formálnej udalosti. A čo si k tomuto outfitu obuť? Pokojne zvoľte hnedé kožené čižmy nad kolená, ktoré ste videli na Instagrame svojej obľúbenej influencerky a už dávno ste po nich túžili.