Jesenné počasie stále praje športovým súpravám

Tohtoročná jeseň nás prekvapila až neuveriteľne teplým počasím, ktoré praje módnym výstrelkom. Túto jeseň zatiaľ môžete nechať ťažké zimné bundy na dne svojho šatníka a dopriať si pohodlnú módu v podobe športových súprav. Predstavujeme vám tri športové súpravy, ktorými pritiahnete pohľady okoloidúcich a zároveň sa budete cítiť veľmi komfortne.


Sladkú ružovú športovú súpravu musíte mať

Koho by táto sladká ružová súprava nedostala? Pôsobí naozaj roztomilo a to ju ešte nemáte na sebe. Vďaka tejto športovej súprave spoznáte, čo je skutočný komfort. S ňou prežijete občasné jesenné sychravé dni oveľa jednoduchšie. Hoci ju nazývame športovou, vôbec ju nemusíte využiť iba na šport. Veď si len predstavte, pri ktorých činnostiach sa potrebujete cítiť komfortne a pohodlne. Je ideálnym kúskom na nákup, kávičku s kamarátkou ale aj poobede na detskom ihrisku.

 

Červená súprava na každý deň

Ak patríte medzi klasické typy, táto športová súprava červeno-čiernej kombinácií bude pre vás tým pravým. Jej signálna farba pritiahne pohľady okoloidúcich a vás zahreje aj v nepriaznivom počasí. Hoci pôsobí ľahučko, jej materiál je ideálny na jesenné teploty. Skúste ju skombinovať s trendy masívnymi bielymi teniskami, ktoré sú hitom aj u celebrit a bez nich sa nepohnú ani na krok. Vyberte si k tomuto outfitu ešte tú správnu šiltovku a ľahkú vetrovku a ste pripravená prežiť celú jeseň v pohodlí.

 

Tmavá súprava bude vaším spoločníkom pri nákupoch

Nebaví vás riešiť outfity na bežné nákupy v potravinách? Prípadne hľadáte pohodlnú kombináciu, ktorá vás bude sprevádzať sobotným lovom na nové trendy kúsky? Stavte na tmavú športovú súpravu, v ktorej sa budete cítiť pohodlne a nenápadne - presne tak, ako sa potrebujete pri nákupoch cítiť. Ak majú aj vaše vlasy bad hair day, jednoducho ich zakamuflujete športovou šiltovkou.