x

Vážení zákazníci z dôvodu opatrení COVID-19 bude infolinka dostupná obmedzene. Kontaktujte nás prosím emailom.

Jesenné počasie stále praje športovým súpravám

Tohtoročná jeseň nás prekvapila až neuveriteľne teplým počasím, ktoré praje módnym výstrelkom. Túto jeseň zatiaľ môžete nechať ťažké zimné bundy na dne svojho šatníka a dopriať si pohodlnú módu v podobe športových súprav. Predstavujeme vám tri športové súpravy, ktorými pritiahnete pohľady okoloidúcich a zároveň sa budete cítiť veľmi komfortne.


Sladkú ružovú športovú súpravu musíte mať

Koho by táto sladká ružová súprava nedostala? Pôsobí naozaj roztomilo a to ju ešte nemáte na sebe. Vďaka tejto športovej súprave spoznáte, čo je skutočný komfort. S ňou prežijete občasné jesenné sychravé dni oveľa jednoduchšie. Hoci ju nazývame športovou, vôbec ju nemusíte využiť iba na šport. Veď si len predstavte, pri ktorých činnostiach sa potrebujete cítiť komfortne a pohodlne. Je ideálnym kúskom na nákup, kávičku s kamarátkou ale aj poobede na detskom ihrisku.

 

Červená súprava na každý deň

Ak patríte medzi klasické typy, táto športová súprava červeno-čiernej kombinácií bude pre vás tým pravým. Jej signálna farba pritiahne pohľady okoloidúcich a vás zahreje aj v nepriaznivom počasí. Hoci pôsobí ľahučko, jej materiál je ideálny na jesenné teploty. Skúste ju skombinovať s trendy masívnymi bielymi teniskami, ktoré sú hitom aj u celebrit a bez nich sa nepohnú ani na krok. Vyberte si k tomuto outfitu ešte tú správnu šiltovku a ľahkú vetrovku a ste pripravená prežiť celú jeseň v pohodlí.

 

Tmavá súprava bude vaším spoločníkom pri nákupoch

Nebaví vás riešiť outfity na bežné nákupy v potravinách? Prípadne hľadáte pohodlnú kombináciu, ktorá vás bude sprevádzať sobotným lovom na nové trendy kúsky? Stavte na tmavú športovú súpravu, v ktorej sa budete cítiť pohodlne a nenápadne - presne tak, ako sa potrebujete pri nákupoch cítiť. Ak majú aj vaše vlasy bad hair day, jednoducho ich zakamuflujete športovou šiltovkou.