Dlhé mikiny - neformálne a štýlové

Ak nosíte prevažne elegantné veci, určite by ste raz za čas mali spraviť zmenu a obliecť si kúsky, ktoré bežne nenosíte. Medzi ne môžu patriť neformálne dlhé mikiny, ktoré sú pohodlné a navyše veľmi štýlové. V tomto článku vám predstavíme výhody dlhých mikín, ktoré môžu byť vaším spoločníkom aj na každý deň.

 

Ukážte sa v novom svetle s výraznou mikinou

Doprajte si zmenu a miesto svetríka si oblečte dlhú mikinu. Vyberte si štýlový kúsok, ktorý vám zlepší náladu a tak ľahko vás neomrzí. Uvidíte, že aj vaše okolie túto zmenu pozitívne ocení a vy si pohodlné dlhé mikiny obľúbite nielen vo voľnom čase, ale budete si ich chcieť obliecť častejšie. Vďaka ním vynosíte aj rifle, ktoré ste už dlho na sebe nemali. Zaobstarajte si na jeseň aj pohodlné tenisky, ktoré sa budú k vašej mikine skvele hodiť.

 

Dlhá mikina môže byť spoločníkom na každý deň

Dlhá mikina nemusí byť vyhradená na voľný čas. Pokojne si ju oblečte aj na bežné denné nosenie, kedy vybavujete nevyhnutné povinnosti. Ak si to môžete dovoliť, je vhodným kúskom aj do práce. Do kancelárie zvoľte jednoduchší variant, napríklad dlhú mikinu v tmavomodrej farbe s detailmi z koženky. Ak chcete pôsobiť naozaj štýlovo, oblečte si k dlhej mikine roztrhané rifle s farebnými aplikáciami. Aj športový outfit môže byť veľmi trendy.

 

Prejavte sa v štýlovej farebnej mikine

Spríjemnite si jesenné dni dlhou farebnou mikinou. Ženy v tejto mikine pôsobia naozaj roztomilo, pretože dlhá farebná mikina im uberie niekoľko rokov a pôsobí veľmi hravo. K mikine s farebnými detailmi si oblečte farebné nohavice, ktoré sa budú farebne hodiť. K tomuto outfitu sa hodia už len jednoduché členkové tenisky a mini roztomilý batôžtek. Tento outfit ocenia predovšetkým maminy, ktoré sa chcú páčiť, ale zároveň potrebujú praktický outfit na každý deň.