Čo si obliecť pod zimnú bundu? Dlhé mikiny sú na to ideálne

V zime nemusíme veľmi premýšľať nad tým, čo si oblečieme. Väčšinou sme oblečené v hrubej zimnej bunde, pod ktorou nie je vidieť, čo máme na sebe. Ale čím ju doplniť, aby sme aj v mínusových teplotách nezamrzli? Na túto príležitosť sú ideálne dlhé mikiny, ktoré skvele vyzerajú, sú trendy a navyše aj skvele zahrejú. Ako ich kombinovať s nohavicami? Dozviete sa v našom článku.

 

Skombinujte mikinu s obtiahnutými nohavicami

Dlhá mikina sa veľmi dobre kombinuje hlavne vtedy, keď vo vašom šatníku prevažujú športové veci. Ak vás však ku kúpe dlhej mikiny motivovala len chladná zima, nemáte veľa kúskov, ktoré by sa vám ľahko kombinovali. Určite to však skúste s obtiahnutými slim fit nohavicami, ktoré sú k dlhej mikine ako stvorené. Na farbe nezáleží. Skúste to predovšetkým s bielymi nohavicami, vďaka ktorým obidva kúsky vyniknú. Ideálne je, ak sú farebne navzájom v kontraste.

 

Dlhá mikina a kraťasy? Prečo nie

Áno, vieme, kraťasy nie sú vhodné do zimy. Avšak čo pre módny outfit nespravíme? Tak smelo do toho. Doplňte dlhú mikinu a kraťasy teplými vzorovanými pančuchami. Túto sezónu sú veľmi trendy vzorované pančuchy doplnené hrubými podkolienkami a členkovými čižmičkami.

 

Dlhá mikina si rozumie s trendy masívnymi teniskami


A čo si obuť k dlhej mikine a zimnej bunde? Neostaňte len pri nudných zimných čižmách. Je toľko možností, ktoré sú trendy a zároveň vás skvele zahrejú. Napríklad známe športové značky predstavili nedávno masívne tenisky, ktoré okamžite okopírovali módne reťazce. Ide o tenisky, ktoré nemajú úplne typický vzhľad, pôsobia trochu čudne až smiešne. Ale ich cena sa pohybuje až do astronomických výšin. Nemusíte investovať celú výplatu, aby ste boli IN. Stačí ich nájsť v bežných módnych reťazcoch a skombinovať s dlhou mikinou a zimnou bundou.