Ako nosiť športové súpravy?

Športové súpravy už dávno nepatria len do fitka. Dostali sa do ulíc a našich každodenných outfitov. Byť v športovom už vôbec nie je trápne. Avšak športové súpravy musíte vedieť nosiť a kombinovať so zvyšnými kúskami outfitu. Ako nosiť športové súpravy, aby ste boli IN?

 

Zamyslite sa, ako sa budete v športovej súprave cítiť

Jedna vec je zaobstarať si športovú súpravu, druhá vec ju nosiť. Zo začiatku asi nebudete mať odvahu len tak si ju obliecť a ísť s kamoškou na kávu, prípadne na nákupy do nákupného centra. Zo začiatku si ju oblečte do potravín, s dieťaťom na ihrisko, na neformálnu návštevu známych. Keď si na ňu zvyknete, budete mať odvahu ju nosiť ako bežné kúsky oblečenia. Lenže je tu aj opačný extrém - v práci nebudú veľmi nadšení, keď prídete v teplákovej súprave.

 

Kam si športovú súpravu môžete obliecť?

Je milión príležitostí, kam sa športová súprava dá obliecť. Je veľmi pohodlná a určite si na ňu rýchlo zvyknete. Potom ju môžete nosiť na nákupy, na kávičky, na neformálny večer s priateľmi pri pive, na prechádzku do prírody. Možnosti je naozaj veľa. Aj športové súpravy majú mnohé prevedenia. Za dizajnérsku športovú súpravu sa naozaj nemusíte hanbiť a pokojne si ju oblečte na rande, ak je váš potenciálny priateľ športový typ.

 

Určite neostaňte len pri jednej súprave

Bolo by veľkou chybou ostať len pri jednej súprave. Keď si vyskúšate jednu, čoskoro zatúžite po ďalších. Predovšetkým vtedy, ak si vaše bežné povinnosti nevyžadujú formálny dress code. Zaobstarajte si športovú súpravu v rôznych farbách, vzoroch, dĺžkach. A k nej samozrejme vhodné doplnky - čiapky s výrazným nápisom, šiltovky, vhodné tenisky. Športových súprav sa nemusíte vzdať ani cez zimu - existujú súpravy z hrubých materiálov, ktoré vás dokonale zahrejú a budete sa v nich cítiť pohodlne.