5 najčastejších letných módnych prehreškov

Letnými outfitmi sa budeme zaoberať aj v dnešnom článku. Pozrieme sa na ne však z opačnej strany. Aké módne prehrešky si dievčatá a ženy neuvedomujú? Aké chyby pri výbere oblečenia robia opakovane každý rok?

Príliš krátke šortky

Šortky sú sexy. Mladé ženy si môžu dovoliť odhaliť svoje pekné nohy a aj počas prechádzky nachytať trochu bronzu. Aj dĺžka šortiek má však svoje hranice. Keď sotva zakryjú vašu spodnú bielizeň a trčí vám z nich celý zadok, pravdepodobne by ste ich mali zo šatníka vyradiť.

Dlhé tričko nenahradí šaty

Dlhšie tričko alebo top nie sú šaty. Platí to v zime pri legínach a platí to aj v lete. Tričko alebo top vždy skombinujte s nohavicami alebo spomínanými šortkami. Niektoré ženy na to však nedbajú, no podľa nášho názoru je chodiť po vonku len v dlhom tričku pomerne odvážne.

Ponožky v čomkoľvek

Nielen v sandáloch. V papučiach, sandáloch, ale dokonca aj v teniskách či lodičkách a balerínkach. Ak nie ste práve fanúšička veselých a originálnych ponožiek, siahnite radšej po členkových alebo balerínkových ponožkách, ktoré nie je vôbec vidno.

Klobúk a okuliare v interiéroch

Klobúk a okuliare patria medzi dve najdôležitejšie veci na ochranu pred Slnkom. Po vstupe do budovy alebo na terasu je však základom slušnosti zhodiť zo seba tieto veci dolu. Dokonca aj dôverná alebo obchodná konverzácia by nikdy nemala prebiehať so slnečnými okuliarmi na očiach.

Presvitajúca spodná bielizeň

Ramienka podprsenky, zárezy nohavičiek pod tenkými legínami alebo rifľami, čierna spodná bielizeň pod bielymi nohavicami... tento zoznam je nekonečný. Dôležité však je, že nič z toho by ste nemali vystavovať na obdiv svetu.