3 príležitosti, na ktoré si môžete obliecť trendy mikinu s potlačou

Ak ste milovníčkou športovej módy, určite vám v skrini visí niekoľko mikín. Napadlo vám osviežiť bežný šatník a zaobstarať si pár športových mikín s potlačou? Ak namietate tým, že by ste ich nemali kam nosiť, dokážeme vám, že sa dajú obliecť hneď na niekoľko príležitostí. Prinášame vám tri príležitosti, na ktoré sa hodí trendy mikina s potlačou.

 

Mikina s potlačou ako kúsok na jesenné nákupy

Je zaujímavé, že keď sa chystáme na nákup oblečenia, tak dbáme na svoj outfit viac, ako keď volíme outfit do práce. S touto mikinou s potlačou budete neprehliadnuteľná. Infantilné vzory sú stále IN, preto sa nebojte mikín s Mickey Mouse a iných postavičiek animovaných rozprávok. Okrem toho, že v pohodlnej mikine sa vám bude lepšie nakupovať, môže vám poslúžiť aj na iné menej formálne príležitosti. Pri kombinovaní vzorov s animovanými postavičkami sa však držte v športovom móde a zabudnite na opätky.

 

Mikinu si pokojne oblečte aj do práce

Hoci sú mikiny športovou záležitosťou, nemusíte ich nosiť len vo voľnom čase. Ak v práci nemáte povinný dress code a ani to charakter vašej práce nevyžaduje, pokojne si v sychravým jesenných dňoch oblečte do práce pohodlnú mikinu s jemnou potlačou. Ak nechcete, aby vás kolegovia považovali za infantilnú, musíte byť pri vzore veľmi opatrná. Určite nič nepokazíte bodkami. K tejto mikine sa hodia chino nohavice, ktoré sú túto jeseň veľmi trendy.

 

Stretnutie s priateľkami pri káve

Ak sa chystáte s priateľkami na kávu, nemusíte zvoliť práve najelegantnejší outfit, ktorý máte v šatníku. Určite sa budete lepšie cítiť v športovej mikine. Avšak nie je športová mikina ako športová mikina. Zaobstarajte si aspoň jeden kúsok s potlačou, ktorý skombinujete s riflami. Občas je príjemné vystúpiť zo zabehnutého stereotypu, aj toho módneho.