Začína plesová sezóna, ste pripravená?

Hneď po vianočných sviatkoch prichádza na rad plesová sezóna. Či už sa chystáte na nejaký obrovský ples v Bratislave alebo len na lokálny hasičský vo vašej rodnej obci, určite chcete byť za hviezdu. My sme si pre vás pripravili lákavú ponuku produktov, s ktorými na plese zažiarite. 

Elegantné plesové šaty 

Elegantné šaty z našej ponuky sú ako stvorené na nadchádzajúcu plesovú sezónu. Vyberte si z obrovskej palety farieb a strihov. Dáte prednosť šatám, ktoré zakrývajú aj ramená? Čo vravíte na trblietky a čo na netradičné kombinácie farieb a látky? Výber je len na vás a určite nešliapnete vedľa. 

Krátke šaty na ples? 

Nikto nepovedal, že na ples musíte prísť v róbe s dvojmetrovou vlečkou. Aj v krátkych šatách môžete na plese vyzerať ako princezná. Ak chcete ukázať svoju postavu a nohy, medzi krátkymi šatami nájdete veľké množstvo kúskov, ktoré sú na váš ples ako stvorené. 

Zlaďte sa s partnerom 

Pri výbere šiat nezabúdajte na jednu podstatnú vec. Partnerovi musíte následne zohnať minimálne rovnakého motýlika alebo kravatu. Odporúča sa nájsť aj vreckovku do náprsného vrecka alebo iný farebný doplnok, ktorý ladí s vašim outfitom. 

Čo na vrch? 

Keďže sú plesy počas zimných mesiacov, treba sa poriadne chrániť. Vyberte si elegantný dlhý dámsky kabátik z našej ponuky a pri presune z auta do sály sa nemusíte báť nachladnutia. Navyše budete stále vyzerať neodolateľne a elegantne zároveň. 

Nezabudnite na náš výpredaj 

Aj po Vianociach na vás v našej ponuke stále čaká množstvo zľavnených produktov.  Nebol čas vybrať si novú mikinu alebo kabátik pred sviatkami? Môžete tak urobiť teraz a navyše ešte aj ušetríte. Prezrite si celú našu akciovú ponuku a objednávajte ešte dnes.