Vyberáte si zimnú bundu? S týmito určite zabodujete

Výber zimnej bundy je náročnejší ako sa môže na prvý pohľad zdať. Potrebujeme bundu, ktorá nielen dobre vyzerá, ale nás aj zahreje a v prípade potreby nepremokne. Nájsť tú správnu bundu môže byť naozaj náročná záležitosť, preto by ste jej výberu mali venovať dostatok pozornosti. Veď bundu väčšinou nenosíme len jednu sezónu, však? Prinášame vám kúsky, ktoré sú nielen funkčné, ale určite s nimi aj zabodujete.

 

Kvalitná zimná bunda do každého šatníka

Kvalitná zimná bunda by vás mala ochrániť pred výkyvmi chladného jesenného aj zimného počasia. Ak hľadáte univerzálny kúsok, ktorý sa bude hodiť k oblečeniu z vášho šatníka, táto bunda je pre vás to pravé. Nielenže dobre vyzerá, ale ochráni vás aj pred dažďom, snehom aj silným vetrom. Vďaka jej materiálu určite nepremokne, čo oceníte pri nečakaných prehánkach, ktoré sú pre tieto ročné obdobia typické.

 

Zimná bunda, ktorá je IN už niekoľko sezón

Ak hľadáte funkčný kúsok, ktorý je navyše aj štýlový, siahnite po tejto bunde. Je IN už niekoľko sezón, čomu vďačí nielen svojmu dizajnu, ale aj funkčnosti. Skvele vás zahreje, ale poskytne vám aj ochranu pred dažďom. Ak je pre vás typické, že trávite veľa času vonku, určite oceníte zateplenú kapucňu, ktorá vás ochráni aj v tom najnepriaznivejšom počasí. Pokojne ju skombinujte aj s gumákmi, ktoré sú na jeseň skutočne nevyhnutné a k tejto bunde dokonale pasujú.  

 

Nebojte sa farieb aj v zime

Farby, farby, farby. Sprevádzajú nás celé leto a na jeseň na ne akosi rýchlo zabudneme. Nebojte sa farieb aj v zime. Farebná zimná bunda dodá vášmu outfitu energiu, ktorú v chladných dňoch skutočne potrebujete. Navyše vás zimná bunda neomrzí po niekoľkých týždňoch a dlhú zimu si v nej skutočne užijete. Vyberte si kúsok, ktorý siaha aspoň do polovice bokov. Najmä v zime pocítite ten rozdiel medzi krátkou a dlhou zimnou bundou.