V roku 2019 budú móde vládnuť dlhé sukne

Na prehliadkach módnych domov sme videli trendy, ktoré budú vládnuť roku 2019. Medzi najvýraznejší z nich patria dlhé sukne v rôznych farbách, vzoroch, materiáloch, ale aj dĺžkach. V tomto článku si predstavíme najnovšie trendy v maxi sukniach, o ktorých by ste mali vedieť. Aké sukne budú v roku 2019 IN?

 

Širokú sukňu v čiernej farbe musíte mať

Dlhá čierna sukňa je základ, ktorý vo svojom šatníku musíte mať. Nosia sa voľné strihy, pod ktoré si smelo môžete obliecť obtiahnuté nohavice - presne takto to nosili modelky na mólach. Zaujímavá voľba na túto zimu, nie? Okrem toho módne domy pracovali aj s riasením a štruktúrou sukní. Čim väčšia a nariasenejšia sukňa, tým lepšie. K týmto sukniam sú ideálne obtiahnuté kožené čižmy siahajúce do polky stehien. Čo sa týka bundy, mala by byť čo najkratšia, aby nechala dlhú sukňu a topánky vyniknúť.

 

Vzory sa nosia aj na sukniach

Po klasických jednofarebných sukniach prichádzajú na rad aj sukne v rôznych vzoroch a motívoch. Predovšetkým kárované sukne zažívajú svoj veľký boom. Ale pozor - neostaňte len pri klasickej čeveno-čiernej kombinácií! Káro sa túto sezónu nosí v rôznych farbách, preto buďte odvážna a zaobstarajte si maxi sukňu vo farbe žltého károvaného vzoru. Predovšetkým strih, ktorý vidíte na obrázku, je mimoriadne trendy. Túto sukňu doplňte výrazným opaskom a pokojne aj vzorovanou blúzkou. Vzory budú v roku 2019 všade.

Kombinácia materiálov je neuveriteľne chic

Módne domy sa tento rok pohrali aj s kombináciou materiálov na oblečení. Niečo podobné sme videli na prechodných bundách v minulých sezónach, keď mali na rukávoch koženkové aplikácie. Ak chcete byť v roku 2019 trendy, rozhliadnite sa po maxi sukniach, na ktorých je mix rôznych materiálov. Táto kombinácie koženky a rifloviny je veľmi chic a hodí sa predovšetkým ženám, ktoré obľubujú športovú eleganciu.