TOP zásady pre nosenie legín: Aby ste vyzerali skutočne dobre

Legíny patria k stále obľúbeným kúskom. Nosia sa už ako klasické nohavice. Veľa žien ich nosí na každú príležitosť. Bohužiaľ existujú ženy, ktoré ich nevedia nosiť a zbytočne si tým vyrábajú jeden trapas za druhým. Na nosenie legín existujú zásady, ktoré sa naozaj neoplatí porušiť. Na čo by ste si pri legínach mali dať pozor a vyhnúť sa zbytočným trapasom?Legíny a crop top k sebe naozaj nepatria

Niektoré ženy v snahe pôsobiť sexi volia pozoruhodné kombinácie. K jednej z nich patrí kombinácia legín a crop topu, v horšom prípade športovej podprsenky. Dámy, toto naozaj nenoste. Iba ak sa chystáte športovať alebo na turistiku do lesa. Do mesta sa tento outfit naozaj nehodí a môžete si vyslúžiť výsmešné pohľady okoloidúcich. Ak predsa len chcete ukázať bruško, zvoľte legíny s vyšším pásom a tričko, ktoré vám zakryje aspoň pupok. Dôkladne však zvážte, kde si tento outfit oblečiete.

 

Presvitajúce legíny raz a navždy vyhoďte zo svojho šatníka

Presvitajúce legíny a legíny v telovej farbe by mali zakázať. Presvitajúce legíny sú gýčom, ktorý ani nikdy nebol v móde. Určite nechcete, aby okoloidúcich videli partie, ktoré by mali byť skryté. V kombinácií s nevhodným spodným prádlom máte najväčší módny trapas, ktorý sa vám môže stať. Špeciálnou kategóriou sú legíny v telovej farbe. Určite sa vám už zdalo, že ste zdiaľky videli ženu a rozmýšľali, či si zabudla dať nohavice. Hoci telové legíny si užili päť minút svojej slávy na jar, určite sa im oblúkom vyhnite.

 

Zásada čím vyššie, tým lepšie, naozaj neplatí

Niektoré ženy v snahe opticky predĺžiť nohy nosia legíny pekelne vysoko. Alebo druhým prípadom je, že sa vám legíny počas pohybu posúvajú stále vyššie a vyššie. Odteraz noste svoje legíny na tom mieste, kde majú byť a počas dňa kontrolujte, či sa vám nedajbože nevytiahli vyššie. Zarezané legíny sú ďalším módnym trapasom, ktorému by ste sa mali vyhnúť. Zvoľte legíny a skombinujte ho s voľnou dlhou tunikou.