Stavte túto sezónu na vzory a vyniknete

Návrhári hlásia, že túto zimu by ste mali staviť na vzory. Nosia sa akékoľvek vzory - od geometrických až po zvieracie. Vzory na oblečení dokonale obohatia váš zimný šatník, ktorý je prevažne zložený z tmavých farieb. Práve tmavé farby sa dobre kombinujú so vzormi. Ktoré vzory sú túto zimu IN a vy v nich dokonale vyniknete?

 

Blúzka v geometrickom vzore je must have

Určite vo svojom šatníku máte blúzku v rôznych farbách aj strihoch. Ale nájdete v ňom blúzky v geometrickom vzore? Túto sezónu by bolo veľkou chybou nezaobstarať si ju! Nosia sa geometrické vzory v rôznych farbách, hlavne vzor v čierno-bielej farbe je trendy. Nemusíte ostať len pri blúzkach. Pokojne si zadovážte aj obtiahnuté nohavice v tomto vzore a kombinujte ich so vzorovanými blúzkami. Nemusíte sa báť, že to preženiete, pretože túto sezónu sa kombinácia vzoroch nosí.

 

Vzor, ktorý nás asi nikdy neomrzí

Ak nie ste moc na vzory a váš šatník je skôr jednoduchý, určite si neodoprite tigrovaný vzor a to aj na nohaviciach. Na mólach sme mohli vidieť blúzky, šaty, dokonca aj nohavice v tomto vzore. Jeho výhodou je, že tento trend je nesmrteľný a určite nezapadne na dno vášho šatníka po jednej sezóne. Môžete zvoliť aj doplnky v tomto vzore, tigrovaný šál obzvláštni váš zimný outfit na nepoznanie. Nosia sa aj tunely a pokrývky hlavy v tomto vzore.

 

Káro tak trochu inak

Každá z nás pozná káro. Naše mamy nosili kostýmy v tomto vzore, predovšetkým áčkové minisukne v nesmrteľnej červeno-čiernej kombinácií. Túto sezónu je károvaný vzor znovu IN, avšak v novom prevedení. Návrhári stavili na farby, preto by ste sa mali poobzerať po kabátoch a sukniach vo fialovom, zelenom a modrom káre, ktoré sa túto sezónu nosia. Tieto farby sa budú výborne kombinovať s vaším šatníkom. Predovšetkým by ste mali staviť na dlhú fialovú károvanú sukňu, ktorá je hot kúskom tejto sezóny a doplniť ju sakom v rovnakej farbe.