S čím kombinovať krátky kabátik?

Jar už je za dverami. Nastupuje teplejšie počasie a postupne odhadzujeme ťažké bundy a hrubé svetre na dno svojich šatníkov. S jarou prichádzajú aj trendové krátke kabátiky. Určíte mi dáte za pravdu, že je niekedy ťažké ich skombinovať tak, aby nám zbytočne neskracovali nohy. S čím ich skombinovať, aby sme vyzerali trendy a neuškodili svojmu vzhľadu?

 

 

Slim nohavice a blúzka

Slim nohavice a blúzka

Slim nohavice a krátky kabátik sú ideálnou kombináciou tejto jari. Okrem toho, že opticky narastiete, správna dĺžka kabátiku siahajúceho do polovice stehien spraví z vášho outfitu sexi model. Obujte si len lodičky alebo semišové členkové čižmičky a máte outfit, ktorý je naozaj IN. Výhodou tohto outfitu je aj to, že znesie maxi tašku, ktorú potrebujete na celý deň, ale aj malú roztomilú kabelku do ruky. Outfit je efektne doplnený zaujímavou blúzkou atypického strihu a dĺžky, ktorá dotvára celkový outfit do dokonalosti.

Krátky kabátik a mini sukňa

Krátky kabát a minisukňa

Myslíte si, že krátky kabátik a minisukňa je trochu cez čiaru? Nemusí to tak byť. Stačí niekde ubrať. Buď si zvoľte výrazný krátky kabát a decentnejšiu sukňu, alebo si dajte ultra minisukňu a menej výrazný kabát (ako je napríklad na foto vyššie). Ak sa máte čím chváliť aj po dlhej zime, pokojne noste kabát rozopnutý. Avšak predstavte si tento outfit so zapnutým kabátom a previazaným hrubým opaskom. Pôsobí veľmi rafinovane.

CROP top + maxisize nohavice

Oversize nohavice

Ak máte odvahu na extravaganciu, tento outfit pritiahne všetky oči. Jednoduchý crop top a maxi nohavice sú túto sezónu veľmi trendy. Oversize sa teší obľube už niekoľko sezón po sebe hlavne kvôli pohodlnosti a extravagancií, ktorú evokuje na prvý pohľad.

Nohavice z outfitu vyššie sú doplnené čipkovaným detailom na spodku nohavíc. Ak stavíte na výrazné nohavice, zvyšok outfitu spolu s krátkym outfitom by mal byť už jednoduchší.