Novinky v ponuke Modovo pre jar 2020

Jar na nás útočí tento rok mimoriadne skoro. Po biednej zime (aj počas nej) sa začínajú objavovať prvé lúče Slnka a dni, kedy teplota klesla pod nulu, by sme zrátali na jednej ruke. My v Modovo na to myslíme a našu ponuku sme naplnili skvelými jarnými trendy novinkami. Ktorý kúsok sa stane vašim favoritom? 

Prechodné bundy 

V našej ponuke sa tento rok objavili naozaj šmrncovné prechodné bundy. Zabudnite na nevýrazné až prašivé farby, na druhej strane zabudnite aj na neón, ktorý pomaly ale určite vychádza z módy. Tento rok kraľujú našej ponuke obojstranné bundy so sýtymi farbami, ktoré vás skutočne ohromia. Máte chuť na farebný deň alebo dáte prednosť elegantnej čiernej? Obe alternatívy vám dovolí jeden kúsok. 

Teplákové súpravy 

Teplákové súpravy už dávno nevyzerajú tak, ako vyzerali na spartakiádach za čias našich rodičov a prarodičov. Nové teplákové súpravy v našej ponuke sú skvelým partnerom pre jarný beh, ale aj na obyčajnú prechádzku po meste či nákupy s kamarátkami v prípade, že vyžadujete trendy a komfortný kúsok. 

Trendy mikiny 

Mikiny v našej ponuke sú kategória sama o sebe. Ani tento rok nezaháľame a vyzbrojili sme sa poriadnou dávkou a veľkým množstvom kusov trendy kúskov z najnovšej kolekcie. Využite uvádzacie ceny. 

Spomienka na detstvo 

Ktorá z nás nemala počas svojich mládežníckych čias mikinu s Mickeym a Minnie? V našej ponuke sa zobrazili rozkošné mikiny pre veľké slečny, ktoré stále milujú svojich obľúbených hrdinov a nehanbia sa ukázať ich celému svetu na svojej novej trendy mikine. 

Výpredaj skladových zásob 

Po zime má u nás svoje miesto aj výpredaj skladových zásob. Ak ste si zamilovali nejaký kúsok z našej ponuky a odolali ste, pri súčasných znížených cenách už neodoláte. Rozmýšľajte rýchlo, skladové zásoby zimných kúskov sa rýchlo míňajú.