Nové HOT kúsky, ktoré musíte mať

Každá sezóna je typická novými modelmi, ktoré prišli do módy. Aj pre túto sezónu platia nové módne trendy, ktoré by mala poznať každá fashionistka. Predstavujeme vám tri módne kúsky, ktoré by ste túto zimu mali mať a kombinovať na všetky príležitosti.


Biele nohavice by mali patriť do povinnej výbavy

Ak ste si doteraz spájali biele nohavice len s letom, rýchlo na to zabudnite. Nebojte sa biele nohavice vytiahnúť aj cez zimu k vašej novej zimnej bunde. Nemusíte sa držať len klasickej čiernobielej kombinácie, pokojne ich skombinujte s farebnými bundami s kožušinou, ktoré sa tešia túto sezónu veľkej obľube. V zime sa vám budú dobre nosiť biele nohavice s masívnymi teniskami s vysokou podrážkou.

 

Luxusná zimná bunda vás skvele zahreje

Ešte stále nemáte novú zimnú bundu? Mali by ste sa poponáhľať. Hoci vonku vládne ešte teplé počasie, zima nás môže prekvapiť zo dňa na deň. A vy by ste ju mali privítať v luxusnej zimnej bunde, ktorá vás naozaj zahreje. Hot kúskom je túto sezónu luxusná červená bunda s čiernou kožušinou. Výhodou tejto bundy je to, že ju môžete skombinovať rovnako ako s vysokými opätkami, tak aj s trendy teniskami, ktoré sme spomínali vyššie. V oboch kombináciách budete pôsobiť mimoriadne chic.

 

Teplý sveter + opasok = sexi kombinácia na túto zimu

Viete, že môžete kombinovať ťažké zimné materiály s ľahkými letnými kúskami? K svetru tohto strihu a materiálu sa hodia čipkované saténové tielka a obtiahnuté nohavice. Svetrík previažte opaskom a máte sexi kombináciu tejto jesene aj zimy. Pracujte s materiálmi. Všimnite si, že tento svetrík má výraznú štruktúru, ktorú doplnia jednoduché, ale kvalitné materiály, na ktorých to je na prvý pohľad poznať. Doplňte len jednoduchou retiazkou a kozačkami, ktoré sa vracajú do módy.