Necítite sa na šaty? Dajte šancu sakám

Väčšina žien šaty zbožňuje. Cítia sa v nich sebavedome a pôsobia ženskejšie ako klasické nohavice. Nájdu sa však ženy, ktoré ich nemajú rady a vyhýbajú sa im oblúkom. Niektoré udalosti vyžadujú dress code a vtedy máte po ruke len málo možností, ako sa šatám vyhnúť. Vtedy prichádza na rad sako, ktoré vás zachráni. Je vhodné na takmer každú formálnu udalosť a nikoho ním neurazíte. Aké saká sú teraz v kurze?

 

 

Netypické strihy

Netypické sako

Možno na vás pôsobia klasické saká nudne. Tento kúsok však vyvráti vaše predstavy o tom, že saká pôsobia stroho a vy v ňom budete pôsobiť ako šedá myška. Toto sako s falošnými rukávmi, v ktorom máte v podstate holé ruky, pôsobí skutočné rafinovane a nadčasovo. Vďaka jeho strihu a materiálu si ho môžete pokojne vziať na formálne udalosti s prísnym dress code a navyše budete pôsobiť zaujímavo.

Metalické materiály

Metalické sako

Ak máte o niečo viac odvahy, siahnite po sakách v metalických odtieňoch s flitrami. Túto sezónu sú trendy odtiene zlatej a striebornej. Pri dolaďovaní outfitu nemusíte veľmi kombinovať, pretože k saku v metalických odtieňoch sa hodia už len veľmi jemné a neutrálne kúsky. Vďaka flitrom odpútate pozornosť od partií, ktoré potrebujete skryť.

Dlhé saká

Dlhé sako

Ak ešte stále po zime bojujete s nadbytočnými kilami, siahnite po predĺženom saku. Zakryje problémové partie ako sú boky, zadok a stehná. Skombinujte ho s úzkymi nohavicami v rovnakej farbe a okrem opticky štíhlejšej postavy budete pôsobiť aj vyššie. Aby bol celkový dojem ešte lepší, skombinujte tento outfit s malou listovou kabelkou výraznej farby.

Stiahnuté v páse

Niektoré ženy neobľubujú šaty, pretože ešte viac zvýraznia ich chlapčenskú postavu. Skvelým riešením môže byť sako previazané opaskom. Opticky rozdelí a vyformuje postavu, vďaka čomu bude vaša postava pôsobiť ženskejšie. Ak chcete dojem ešte viac umocniť, zvoľte výrazný opasok a investujte do kvalitnej push up podprsenky.