Kabelka, ruksak, alebo trendy taška?

Ruksak

Niekto si pri tomto slove predstaví obrovský vojenský maskáčový batoh, niekto turistické krosno, s ktorým sa tak radi vo vlakoch predierajú študenti pri ceste na internát, no my si predstavíme malý a moderný štýlový vak s jednoduchým zapínaním a dvoma popruhmi alebo šnúrkami. Nenechá vás v štichu na turistike ani v meste a opäť sa hodí takmer ku všetkému okrem plesovej róby. Ak nezvolíte priam infantilný vzor, ale dáte radšej prednosť jednej zemitej farbe alebo jednoduchému bodkovanému vzoru, môžete ho nosiť pokojne aj do práce.

Kabelka nemusí byť len elegantná

Ak si myslíte, že vlastníctvo kabelky nutne znamená povinnosť nosiť šaty, kostýmčeky a sukne, ste na omyle. V dnešnej dobe širokého výberu na trhu nájdete modely kabeliek, ktoré sa skvele hodia aj k obyčajnej letnej blúzke a rifliam. Praktickejšie ženy, ktoré žijú v meste s nízkym výskytom vreckárov, môžu zvoliť aj takzvanú cross-body kabelku.

Malá športová taška

Túto alternatívu si často volia najmä mladšie slečny. Kapsa sa dá pohodlne prehodiť cez rameno, nie je až tak elegantná ako kabelka, no ani tak všedná ako ruksak. Je to taký zdravý kompromis medzi veľkosťou, eleganciou, praktickým hľadiskom a všetkými ostatnými aspektami nosenia osobných vecí. Ak opäť zvolíte nejaký hranatý módny kúsok s jednoduchý zipsom, môžete si ho vziať na pracovnú poradu, ale aj do skateparku.

V čom nosíte vaše veci najradšej vy? Pochváľte sa nám to komentárov, alebo nám rovno pošlite fotografiu vášho obľúbeného outfitu