Dlhý sveter ako jesenné must have štýlových žien

Ešte len sa prebudíte a nemáte chuť ani len vstať z postele. Vonku zúri sychravé počasie a vy neznášate dážď a zimu. Najvyšší čas si zaobstarať dlhý sveter! Taký, ktorý vás v tomto nečase zahreje. Dlhý sveter nemusí pôsobiť ako po babičke. Túto jeseň sú mimoriadne štýlové. Aký sveter by nemal chýbať vo vašom šatníku?


Stavte na ružový dlhý sveter

Roztomilý ružový svetrík vám vyčarí náladu aj v to najchladnejšie jesenné ráno. Rovnako vám spríjemní deň aj jeho materiál. Výhodou tejto farby je, že ho vynosíte k rifliam, ale aj k bielym úzkym nohaviciam, ktoré sú túto jeseň IN. Váš ideálny jesenný outfit môže vyzerať ako kombinácia tohto ľahkého ružového svetríka, bielych úzkych nohavíc a k tomu môžete zvoliť zlaté doplnky a výrazný opasok.

 

Nebojte sa jemných materiálov, zahrejú skvele

Dlhé svetríky v jemných materiáloch sú ideálne k sukniam a k šatám z úpletu. Pôsobia jemne a tak by ste s nimi aj mali pracovať. Vyhnite sa ťažkej kombinácií s menčestrovými nohavicami alebo riflami. Tento dlhý svetrík zvoľte najmä vtedy, ak si plánujete obliecť sukňu áčkového strihu alebo moderné pletené šaty. V uliciach je vidieť aj kombinácia s kožušinovou vestou, ktorá pôsobí skutočne nápadito a sviežo. Nebojte sa skombinovať viac výrazných kúskov z vášho šatníka.

 

Pásiky a svetre idú k sebe

Pásiky aj dlhé svetre sú túto jeseň IN a práve spojenie týchto dvoch elementov znamená super kombináciu, ktorú musíte mať. Tento sveter s horizontálnymi pásikmi je ideálnou voľbou k nohaviciam s moderným pásikom na boku, k rifliam, ale aj k bielym nohaviciach, ktoré sme už v tomto článku spomínali. K štruktúre tohto svetríka ide predovšetkým klasika - kožené čižmičky na opätku siahajúce do polky lýtok alebo čižmičky so sárou do polovice stehien. Tento outfit bude pôsobiť naozaj žensky.