Čo nesmie chýbať vo vašom letnom outfite?

Váš šatník by mal mať stabilný základ, ktorý tvoria kvalitné a značkové veci, ktoré sa ľahko kombinujú. Ak už takýto základ máte, mali by ste si ho každú sezónu doplniť o nové modely, ktoré zaručia, že budete pôsobiť cool a ktoré ukážu vášmu okoliu, že to s módou naozaj viete. Ktoré tri kúsky by ste toto leto mali mať bezpodmienečne vo vašom šatníku?

OVERALY: HIT LETA 2019

Overaly máme v šatníku už niekoľko sezón. Podľa materiálu ich môžeme nosiť dokonca aj na formálne udalosti, oslavy, ale aj na párty či na kávičku s kamarátkou v meste. Toto leto 2019 je must have komfortný teplákový overal. Ich výhodou je, že sú pohodlné, ale aj napriek tomu nechajú poriadne vyniknúť vašu postavu. Teplákový overal oceníte aj vtedy, ak vás čaká večerná párty. V auguste už nebýva večer až tak teplo, preto nemusíte so sebou zbytočne ťahať prechodnú bundu a môžete venovať celý večer len zábave.

BOY-FRIEND RIFLE ZASE V HRE

Ak ste doteraz odolávali horúcemu trendu boy-friend rifliam, toto leto by ste sa mu mali konečne poddať a zaobstarať si ich, a to najlepšie v roztrhanom prevedení. Uvidíte, že vás zachránia počas tých dní, keď vám chýba naĺada na obliekanie, ale aj napriek tomu chcete pôsobiť trendy. Ako byť toto leto skutočne IN? Skombinujte ich s dámskym body, sakom a teniskami.

STOP NUDNÝM LODIČKÁM – TOTO LETO STAVTE NA EXTRAVAGANCIU

Čo sa týka obuvi, často nám chýba kreativita a odvaha. Topánkami len dopĺňame už aj tak nudný outfit. Skúste niekedy dať svoje topánky do popredia a prispôsobiť im celý váš outfit. Toto leto si zaobstarajte aspoň jedny výrazné lodičky. Nemyslíme tým lodičky vo výraznej neónovej farbe. Skúste nájsť lodičky, ktoré majú zaujímavý vzor, prípadne sú riešené zaujímavým tvarom opätku. Experimentujte aj s dĺžkami opätkov. Inšpirujte sa outfitmi sýrskych žien, ktoré odvážne výrazné lodičky kombinujú s výraznými ľahkými kardiganmi a kimonami.