Aké nohavice budú na jeseň IN?

Leto ubehlo ako voda a na nás sa rútia jesenné trendy doslova prúdom. Na jeseň pre nás pripravili návrhári nové trendy, ktoré musíte poznať. Trendy sa týkajú aj kúsku, na ktorý sme počas leta zabudli. Aké nohavice budú túto jeseň IN a mali by ste ho mať v šatníku?

 

Nohavice s pásikom musíte mať, zoštíhlia vám postavu

Nohavice s pásikom na boku nie sú veľkou novinkou. Avšak túto jeseň by ste si mali vstúpiť do svedomia a konečne si aspoň jeden kúsok zaobstarať. Ich výhodou je, že vám neskutočne zoštíhlia postavu a v kombinácií s opätkami budete pôsobiť ako topmodelka. Nemusíte ostať len pri čierno-bielej kombinácií. Veľmi trendy sú bordové nohavice s bielym pásikom atypického zvonového strihu. Nezabudnite na rozkošné členkové čižmičky a váš outfit bude maximálne trendy podľa módneho diktátu tejto jesene.

 

Tepláky nás podržia aj na jeseň

Na lete milujeme, že si môžeme obliecť takmer čokoľvek. Avšak to neznamená, že s príchodom jesene musíte zabudnúť na svoje obľúbené tepláky. Jediné, čo musíte urobiť, je zaobstarať si ich v štýlovejšom prevedení. Ako pri klasických nohaviciach, nosia sa športové tepláky pevného materiálu s prúžkom na boku, ktorý môže byť vyplnený vzorom alebo písmenami. K týmto teplákom si s pokojným svedomím obujte svoje obľúbené lodičky. V prípade zlého počasia sa dobre kombinujú s koženou bundou.

 

S príchodom jesene nemusíte odložiť obľúbené vzorované nohavice

So vzorovými nohavicami väčšinou pracujeme opatrnejšie, než je v skutočnosti potrebné. Volíme k ním už len jednoduché topy a blúzky, aby sme outfit neprekombinovali. Túto jeseň si však môžete dovoliť viac. Skúste skombinovať svoje obľúbené vzorované nohavice s ďalším výrazným kúskom, napríklad vzorovaným sakom alebo bundou vo výraznej farbe. Všimnite si, že týmto spôsobom kombinujú aj módne blogerky a návrhári milujú kombináciu viacerých vzorov súčasne.