Aké jarné bundy fičia túto sezónu?

Jar je v plnom prúde a zimné kabáty sme už dávno zniesli do pivníc a šatníkov. Teraz prichádza čas ľahkých letných bundičiek, ktoré nás ochránia pred prípadnou náhlou zmenou počasia. Ako zostať trendy aj počas jari a čo túto sezónu najviac frčí?  

Koženkové

Jednoduché koženkové bundy sú v móde už viac ako 70 rokov. Verili by ste tomu? Tento klasický motorkársky štýl pravdepodobne nikdy nevymrie a rovnako to platí aj túto sezónu. Ak je tento štýl kompatibilný s vašou osobnosťou, určite nestúpite vedľa.

Do pása

Niekto by mohol namietať, že takéto bundy môžu odhaliť spodnú časť chrbta a spôsobiť tak zdravotné problémy prostredníctvom nachladnutia. Ak takúto bundičku však vhodne skombinujete s vysokými jeansami, žiadny problém sa nekoná.

Kabátikový štýl

Jarné a jesenné prechodné kabátiky sú ideálnym riešením počas dní, kedy chcete vyzerať elegantne a športovejšia bunda sa vám moc nehodí. Stavte na ľahký kabátik, ktorý v prípade náhleho oteplenia ľahko zhodíte a odnesiete aj v ruke.

Retro

Bundy ako vystrihnuté z amerických filmov z 90.-tych rokov pomaly zaplavujú niektoré slovenské obchody. Ak sa na tento štýl necítite, možno stačí počkať rok, kým sa rozmohne viac. Teraz sa však môžete stať doslova priekopníčkami.

Jednoduchosť skrýva veľa

Všetky súčasné trendy oblečenia, bundy nevynímajúc, sledujú jednoduchosť línií a čistotu celého dizajnu vášho outfitu. Jednoduchými zemitými a jarným farbami rozhodne nič nepokazíte, rovnako, ako keď si vyberiete modely z nášho e-shopu.