V týchto modeloch nohavíc budete túto sezónu IN

Môže sa vám zdať, že trendy v oblasti nohavíc vás už nedokážu ničím prekvapiť. Avšak opak je pravdou. Každá sezóna prináša nové strihy, materiály a farby. Kto sa v tom má každú sezónu vyznať? Preto vám prinášame nášho krátkeho sprievodcu tohtoročnými trendami v oblasti nohavíc. Ktoré kúsky sa naozaj oplatí zaobstarať?

 

Biele nohavice a zima? Idú k sebe dokonale!

Nezlomte nad bielymi nohavicami palicu len preto, že prešlo leto a blíži sa zima. Biele nohavice sú rovnako univerzálne ako čierne a viete ich nosiť celoročne. Obzvlášť so zimnými materiálmi pôsobia luxusnejšie. Dovolíme si povedať, že biele nohavice a zima idú k sebe skvele! Neostávajte len pri tradičným čierno-bielych kombináciách a pohrajte sa s farbami. Biele nohavice majú tú výhodu, že sa hodia ku každej farbe. Dokonca aj bunda s kožušinou v kombinácií s bielymi nohavicami pôsobí oveľa honosnejšie.

 

V čiernych nohaviciach s pásikom môžete stále vyvolať rozruch

Na jar sme vám predstavovali trendy nohavice s pásikom, ktoré ovládli sociálne siete. Hoci prvotný ošiaľ pominul, ešte stále s nimi dokážete vyvolať veľký rozruch! Ich výhodou je, že vám predĺžia nohy a vyčarujú štíhlejšiu siluetu. Nemusíte ostať len pri čiernych nohaviciach. Fashionistky ich predvádzajú v rôznych farbách od bielej, čiernej, bordovej, dokonca v kráľovskej modrej farbe.

 

Chino nohavice patria aj do ženského šatníka

Chino nohavice ste mohli spozorovať v moderných pánskych oblekoch. Väčšinou ich páni nosia v ¾ dĺžkach v kombinácií s hnedými mokasínami. Túto sezónu sa dostali aj na výslň dámskych šatníkov. Ich výhodou je, že pôsobia elegantne, dokážu schovať pár kíl, avšak napriek tomu ich môžete nosiť na štýl ležérnej elegancie. Skombinujte ich rovnako s mokasínkami, vysokými lodičkami, ale trendy bielymi teniskami.