Tento rok sú v kurze mašle. My vám prezradíme, ako ich nosiť

Tento rok sa s módnymi doplnkami roztrhlo vrece. Okrem noviniek sme mohli zaznamenať, že návrhári recyklujú staré módne trendy a my ich s obľubou nosíme. Medzi trendy doplnky, ktoré sa budú nosiť túto sezónu, patria mašle. Tie uvidíte v uliciach naozaj všade. My vám prezradíme, ako ich môžete nosiť.

 

Mašle ako módny doplnok našich vlasov

Ak by ste si mali vybrať túto sezónu len jeden doplnok, zvoľte mašľu do vlasov. Už niekoľko mesiacov môžeme vidieť, ako sa mašle dostali do popredia v rámci vlasových doplnkov. Nosia sa najmä mašlové čelenky, ktoré sú vsadené do rozpustených vlasov, ale nosia sa aj k módnemu drdolu. Teraz v zime sú trendy hlavne mašle z úpletu, ale aj obľúbené bavlnené. A k čomu ich nosiť? Dá sa povedať, že ku všetkému. Ale ak chcete vyniknúť, najviac pasujú ku ženských kúskom oblečenia, ako sú napríklad áčkové sukne v pastelových farbách alebo vzorované šaty krátkeho strihu.

 

Mašle ako zaujímavý detail na oblečení

Túto sezónu budeme vidieť v obchodoch naše obľúbené kúsky oblečenia s mašlovou aplikáciou. Či už bude mašľa na goliéry, previazaná v páse alebo vo forme brošne. Ale ak chcete byť originálna, previažte svoju obľúbenú blúzku stužkou napríklad na rukáve a ukončite ju mašľou (ako vidíte na obrázku). Podobne sa dajú vyriešiť aj košele. Stačí si zaobstarať niekoľko kúskov stužiek a môžete mať každý deň iný outfit.  

 

Mašle a šaty budú túto sezónu znovu na výslní

Teraz trošku predbehneme, ale musíme vám prezradiť, že šaty s mašľou budú na jar IN. Preto by ste na to mali myslieť už teraz a aspoň jedny si zaobstarať. Veľmi trendy budú šaty s vykrojeným chrbátom, ktorý bude ústiť do veľkej výraznej mašle. Rozumieme, že tieto šaty nie sú na bežné nosenie, ale na jar a v lete sa vyskytne mnoho príležitostí, kedy budete tieto šaty určite potrebovať.