x

Vážení zákazníci z dôvodu opatrení COVID-19 bude infolinka dostupná obmedzene. Kontaktujte nás prosím emailom.

Na akú príležitosť sa hodí overal?

Overal je skutočne univerzálnym kúskom šatníka, ktorý však nosí len malé percento žien. Páčia sa vám overaly, no neviete si nejaký vybrať? A ak ste si už aj nejaký vybrali, neviete, kam by ste si ho obliekli? Prezrite si naše tipy na nosenie a kombinovanie overalov. 

Do práce 

Overal vám dokáže skvele nahradiť rôzne nohavicové kostýmy aj šaty. Je to v podstate veľmi elegantný kúsok oblečenia (ak si zvolíte správny model) a preto sa nemusíte báť obliecť si ho aj na dôležité pracovné stretnutie alebo poradu. 

Voľný čas 

Športovejšie kúsky overalov sú dokonalé pre každodenné nosenie a poskytnú vám dostatok voľnosti pri pohybe. Skvele sa nosia aj počas horúcich letných dní, kedy vám ako tenký a vzdušný kúsok oblečenia dovolia dýchať.  

Spoločenské podujatie 

S overalom do spoločnosti? No, na galavečer alebo operu to rozhodne nie je, no návšteva divadla či taký casual večierok je dokonalou možnosťou, ako zaujať týmto kúskom oblečenia. S vhodnou kombináciou šperkov a topánok budete v overale za hviezdu. 

Výlet 

Aj výlety s rodinou alebo priateľmi sa dajú zvládnuť v overale. Jeho veľkou prednosťou je spomínaný komfort, ktorý vám poskytne aj počas dlhších ciest. Rovnako ho môžete skombinovať aj s pohodlnou mestskou obuvou, ale aj vzdušnými sandálkami či žabkami. 

A kedy sa nehodí? 

Na to existuje dokonalá odpoveď. Na nákupy oblečenia. Keď nakupujete, potrebujete sa často prezliekať v skúšobných kabínkach. Navliekať sa zakaždým späť do overalu môže byť maximálne nepraktické a zaberie vám to množstvo času.