Dlhý kabát vás nielen zahreje, ale je aj štýlový

Nič nie je v zime lepšie ako dlhý kabát, ktorý vás zahreje aj v mrazivých dňoch. Nikdy neviete, ako vás počasie prekvapí, preto by ste nad jeho výberom mali uvažovať už teraz. V tomto článku sa dozviete, prečo je práve dlhý kabát vhodný na zimu a ako ho kombinovať s vašim oblečením, aby ste nepôsobili nudne. Čo všetko by ste o dlhom kabáte mali vedieť?

 

Zimný kabát nemusí byť nuda

Zabudnite na klasické čierne zimné kabáty. Ak nie ste práve zástancom farieb, skúste siahnúť aspoň po kabáte v sivej farbe v kombinácií s bielou. Pracovať môžete aj s textúrou a strihom kabátu a zaobstarať si kabát atypického strihu alebo dĺžky. Ak máte odvahu, siahnite po zimnom kabáte s flitrami alebo výšivkami. Dôležité je uvedomiť si, že zimný kabát naozaj nemusí byť nuda.

 

Kombinujte kabát s kúskami, ktoré sa k sebe na prvý pohľad nehodia

Vytrhnite sa z typického klišé čierny kabát, tmavé nohavice a obyčajné čižmy. Túto jeseň experimentujte. Oblečte si k dlhému kabátu šaty alebo vzorované nohavice. Možno sa vám k sebe tieto kúsky na prvý pohľad nehodia, ale všimnite si, ako to robia fashion blogerky. Pôsobia tak, ako keby skombinovali všetky obľúbené kúsky zo svojho šatníka do jedného outfitu. A v tom je to čaro tejto jesene. Skombinujte na prvý pohľad neskombinovateľné a budete túto sezónu mimoriadne IN.

 

Dlhý kabát vás zahreje lepšie ako krátka bunda

Ďalšou vecou, ktorú by sme vám chceli o dlhom kabáte povedať je, že vás zahreje oveľa viac ako krátka bunda. Možno obľubujete krátke bundy kvôli tomu, že pôsobia viac sexi, ale aj s dlhým kabátom môžete vyčariť outfit, v ktorom budete neodolateľná. Stačí si obliecť krátke úpletové šaty, čižmičky siahajúce do polky lýtok a zapnúť kabát. Táto kombinácia je veľmi sexi a populárna medzi módnymi maniačkami.