x

Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali, že vrámci opatrení spojených so zabránením šírenia vírusu COVID-19 nie je možná platba pri prevzatí tovaru. Z tohto dôvodu budeme objednávky expedovať až po ich uhradení. Ďakujeme za pochopenie. 

Dlhé šaty zakryjú to, čo chcete skryť pred svetom

Ak sa vám dlhé šaty spájajú len so spoločenskými udalosťami a vašou stužkovou, ste na veľkom módnom omyle. Dlhé šaty sa nosia každé leto, mení sa len ich farebné prevedenie a vzory. Okrem toho, že sú hot kúskom, zakryjú všetko, čo potrebujete skryť. Čo sa veľmi hodí, ak ste tento rok neúspešne bojovali s diétou, však?

 

Nie ste spokojná s vašimi nohami?

Veľa žien trápia ich nohy. Zdajú sa im krivé, tučné alebo nesúmerne. Hoci to nie je vždy pravda, k vyššiemu sebavedomiu im môžu pomôcť práve dlhé šaty po členky, ktoré nohy bez problémov zakryjú. Správny strih zakryje vaše problémové partie a nechá vyniknúť tie partie, na ktoré ste pyšná. Preto zvoľte dlhé šaty, ktoré sú od pása dole voľné. Vrch môže byť obtiahnutý, prípadne s výstrihom, aby ste upriamili pozornosť na tú oblasť, ktorá sa vám páči. Pokojne voľné dlhé šaty vo výrazných farbách a vzoroch, aby ste boli na očiach.

 

Problémové boky a zadok

Ak nie ste spokojná so svojimi bokmi a zadkom, zvoľte voľné šaty od pása dole. Skvelo sa hodia aj hot šaty tejto sezóny, ktoré sú voľné od vrchu až dole. Zakryjú všetko, čo treba a zároveň majú zaujímavý detail, ktorý odpúta pozornosť. Napríklad dlhé voľné šaty, ktoré majú výrez na chrbáte alebo zaujímavo riešenú aplikáciu na ramenách v podobe mašličiek alebo farebných kameňov. Zaujímavo pôsobia aj dlhé šaty asymetrického strihu. Ich poznávacím znamením je, že sú voľné v bokoch, ale sú vpredu krátke a od bokov dozadu sa postupne predĺžujú. Hodí sa k ním aj krátka riflová bundička, vhodná na leto.

 

Problém s vypuklým bruškom

Vaše mierne vypuklé bruško vás už nemusí trápiť. Vďaka dlhým šatám ho viete opticky korigovať. Riešením sú dlhé šaty, ktoré môžu byť po celej dĺžke voľné a v páse previazané výrazným opaskom. Vďaka tomuto jednoduchému triku budete pôsobiť opticky štíhlejšia a nikoho ani nenapadne riešiť vaše bruško. Tento trik môžu použiť aj mamičky-čakateľky, ktoré samozrejme nechcú schovávať bruško, ale chcú pôsobiť trendy. V tomto prípade si dajte opasok vyššie, pod prsia.