Aké nohavice sú túto jeseň IN?

Možno si myslíte, že nohavice veľmi nepodliehajú trendom. Avšak opak je pravdou, hlavne v posledných sezónach. V móde sa drží niekoľko typov nohavíc, ktoré sú skutočne neprehliadnuteľné. Aké nohavice by ste si mali túto jeseň zaobstarať, aby ste zostali skutočne IN?

 

Nohavice s pásikom musíte mať

Ak sledujete módne blogerky, určite nevidíte nohavice s pásikom po prvý raz. Sú obľúbené hlavne preto, že opticky zoštíhlia vašu postavu a sú výrazné. Tento typ nohavíc sa nosí aj v šušťákovej podobe s rozopnutými pukmi po bokoch nohavíc. Tieto nohavice kombinujte veľmi opatrne. Zvoľte radšej krátku bundu a topánky, ktoré nepôsobia masívne, ideálne sú čižmičky na opätku.

 

Biele nohavice nám nedajú zbohom ani na jeseň

Biele nohavice sme zvyknuté nosiť hlavne cez leto. Avšak pokojne ich môžete nosiť aj na jeseň aj cez zimu. Ich nevýhodou je, že veľmi nám s postavou nepomôžu a predvedú ju takú, aká v skutočnosti je. Biele nohavice sa v lete kombinujú so svetlými farbami, v zime s kontrastnými farbami. Preto si k bielym nohaviciam oblečte tmavú bundu s vysokým leskom a v tomto zmysle pracujte aj s čižmami, ktoré by mali byť s vysokým opätkom. Keď nastanú mrazy, k tomuto outfitu len doplníte kožušinovú baranicu na hlavu a váš trendy outfit je hotový.

 

Béžové nohavice s vysokým pásom sú absolútny trend

Béžové nohavice sú trendom. Hoci nijako nepomôžu našej postave, ani nemusia. Dokonale predvedú vaše krivky, za ktoré sa vôbec nemusíte hanbiť. Videli ste niekedy Kim Kardashian v niečom voľnom? Pravdepodobne nie. Preto hrdo vystavte svoje krivky v béžových nohaviciach s vysokým pásom. Prípadne zvoľte outfit tón v tóne, ktorý je zaručene neprehliadnuteľný. Ako obuv môžete zvoliť biele tenisky (ak ide o outfit na bežný deň) alebo lodičky a máte elegantný večerný outfit.